Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Дыбыс және әріп.Қар қандай? -

Дыбыс және әріп.Қар қандай?

Сабақ жоспары | Предметы | Бастауыш сыныпқа арналған ашық сабақтар Загрузок: 359 | Просмотров: 2141 | Размер: 14.2 Kb | Автор:
. Сыныбы Күні
Сабақтың тақырыбы Дыбыс және әріп.Қар қандай?

Мақсаты

Оқушылардың оқу – жазу дағдыларын қалыптастыру,мәтін мазмұнын түсінуге мүмкіндік жасау,дыбыс және әріпті ажыратуға дағдыландыру , шығармашылыққа,ұқыптылыққа,сауаттылыққа, әдемілікке,тазалыққа тәрбиелеу.
Күтілетін нәтижелер Ой – өрісін,қиялын,қызығушылығын,зейінін,есте сақтауын,сөздік қорын дамиды.
Керекті жабдықтар
Сабақ барысы:
Сабақ кезеңдері Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті

Кіріспе Сабаққа назарларын аудару.
«Шынжыр» әдісі арқылы дыбыс,әріп туралы білімдерін пысықтау. Қол белгілері арқылы сабаққа дайындықтарын көрсетеді
Қызығушылықты ояту Тақырыптық суреттер бойынша әңгіме жүргізу. Өз ойларымен бөліседі.
Мағынанытану
14 – жаттығу
Қар қандай?
Мәтінді оқу,әңгімелеу,мағынасын ашу.
-Қар қай мезгілде жауады?
- Қар қандай болады?
Шығармашылық тапсырма
15 – жаттығу
Жаңылтпашты жатқа жаз.

16 – жаттығу (ауызша)
мәтінді оқуы,тізбектеп оқу.

Мәтіндегі сөздерді пайдаланып,қарды сипаттайды.
Қырда қырау,
Қызыл ала бұзау.
Сергіту жаттығуы
Орманда жоғары
Ағашқа қонады.
Тұмсығын балта етіп,
Тоқ – тоқ – тоқ соғады.
Ойтолғаныс Мәтінге байланысты сурет салу, мақал айту Сабақтан алған білімдерін жинақтайды.
Қорытынды: Мадақтау, ынталандыру
Үй тапсырмасы:.

14 – жаттығу.Оқу,түсінгенін айту сабақтан алған әсерін бөлісу..
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.