Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Жануарлар. Аnimals. -

Жануарлар. Аnimals.

Сабақ жоспары | Предметы | Ағылшын тілінен ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 4883 | Размер: | Автор: Тәрбие
. ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ

Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімі

Раимова Гүлнар Жаныбекқызы

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

Сабақтың тақырыбы: Жануарлар. Аnimals.

Сыныбы: 7 «Б»

Тарих пән бірлестігінің жетекшісі: Кемалова Л.У.

Директордың оқу әдістемелік ісі
жөніндегі орынбасары: Маткаримова Б.

« » 2012 жыл

Күні: 4.10.12
Уақыты:1455

Сабақтың тақырыбы: Жануарлар. Аnimals.
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Жануарлардың түрлері туралы мәлімет беру. Жануарларға байланысты жаңа сөздерді, сөйлемдерді қолдануға үйрету.
Дамытушылық: Оқушылардың ойлау қабілеттерін арттыруға, ағылшын тілінде дұрыс сөйлеуге, тіл байлықтарын молайтуға, тілдерін төселдіре сөйлеуге дамыту.
Тәрбиелік: Жануарларды қорғай білуге, жанашырлыққа, оларды үнемі күтіп баптауға тәрбиелеу.
Сабаққа қажетті құрал-жабдықтары:
Құралдар: интерактивті тақта, Activote, Activwand, Activpen.
Көрнекіліктер: қима қағаздары, суреттер, слайд көрсетілімдері.
Сабақтың типі: жаңа білімді меңгерту.
Сабақтың түрі: аралас сабақ.
Сабақтың әдісі: шағын топпен жұмыс, ойталқы, әңгімелеу.
Пәнаралық байланыс: қазақ тілі, биология
Сабақтың жоспары:
I. Ұйымдастыру кезеңі.
II. Үй тапсырмасын сұрау .
АКТ құрылғысының көмегімен тест сұрақтарын алу.
III. Жаңа сабақты түсіндіру.
IV. Сабақты қорыту.
V. Үй тапсырмасын беру.
VI. Бағалау.
Күтілетін нәтиже:
- жаңа тақырып бойынша білім алады.
- пән бойынша дүниетанымдары кеңейеді.
- алған білімдерін жүйелей алады.
- Оқушылардың ағылшын тілінде ойлау және сөйлеу қабілеттері дамиды.

Сабақтың барысы:

I. Ұйымдастыру кезеңі. Organization moment.
- Good afternoon boys and girls! Sit down.
- Who is on duty today?
- Is anybody absent?
- What can you say about this day?
- What date is it today?
- Thank you, sit down, please. Let’s start our lesson.

Warm-up activity. /миға шабуыл/
We go to the Zoo
We go to the Zoo
Tomorrow, on Sunday
We go to the Zoo
Tomorrow, tomorrow
We go to the zoo
There is a Zebu there
And a Zebra, too
A bear and a monkey
And a kangaroo.

II. Үй тапсырмасын сұрау. Сhecking up the home task.
Activote құрылғысымен тест алынады.
Бағалау критерийі
10-8 – «5» 7-6 – «4» 5-4 – «3»
Choose the right prepositions
1. I always rely___________ my friend.
A) on * cool with C) at
2. I share my book___________ my friend
A) to cool with * C) at
3. I care__________ my friend.
A) to cool with C) for *
4. I trust _________ my friend.
A) zero (o) * B)with C) for
5. I think __________ my friend.
A) of * cool with C) for
Choose the right plural form
6. Wolves have sharp_________
A) teeth cool tooth * C) tethe
7. Squirrels eat a lot of ________
A) leaves * cool leaf C) leafe
8. There are a lot __________
A) children * cool child C) childs
9. What is the English for жануарлар?
A) plants cool animals * C) sheep
10. What is the English for кітаптар?
A) books * cool animals C) sheep

Look at the interactive board. Here is a words with pictures. You must match the pictures to the words then practice the pronunciation.
Оқушылар тақтадағы жазылған сөздердің жанына дұрыс суреттерін қойып сәйкестендіреді.

a squirrel [‘skwirәl]
a wolf [ wulf]
a rabbit [rәbit]
a fox [foks]
an elephant [‘elefәnt]
a horse [ho:s]
a dog [dog ]
a cat [kәt]

III. Жаңа сабақ. New lesson
Today we’ll speak about the animals. I hope you’ll learn something interesting about animals. Үй жануары мен жабайы жануарына топтастыру жасау.
dog cat

horse cow

goat sheep
fox wolf

squirrel monkey

elephant lion

New words.
I’ll give you today’s new words. At first you should listen attentively then to write down in your vocabulary.
Fur [fә:] – жүн тері
Feather [feðә] – қауырсын
Сell [sel] – жасуша
Muscle[mΛsl] – бұлшық ет
Nerve [nә:v] – жүйке
Rhino [‘rainәu] – мүйізтұмсық
Rare [rеә] – сирек
O'k. Tell me please. What kind of riddles do you know about animals? Оқушылар жануарларға байланысты бір-біріне жұмбақтар жасырады.

Text. Мәтінмен жұмыс.
So I’ll give the short text about «Animals». At first you should read then find the new words from the text.
Text A
Our planet is home to a vast collection of animals. They live everywhere. Animals are all around us, so it is easy to think that we know exactly what animals are.
But some animals have fur or feathers, others have shells or scales, while many have no hard body parts at all. Animals often have eyes, ears and legs.
Firstly, animals bodies are made of lots of cells. These cells work together, like a team. Secondly unlike plants, animals need to eat
Text B
Animals are also the only living things that have muscles and nerves. Animals with complicated nervous systems, suchas mammals and birds, react more quickly than any other living things. Such animals as the tiger, black rhino and giant panda, are now so rare that they are endangerd. In just 10 or 20 years time, the only place to see them may be in zoos.

IV. Сабақты қорыту. Conclusion of the lesson.
What animals is it?
Оқушыларға жануарлардың суреті таратылып, сол суретке қарап жануарды мимикамен сипаттайды.
dog, cat, horse, cow, goat, sheep, fox, wolf, monkey, elephant, lion

V. Үй тапсырмасын беру. Home task.
“My favorite animal” to write topic. To learn new words by heart.

VІ. Бағалау. Assessing. Жануарлардың суреті арқылы бағаланады.
I’ll give you picture of animals. They are:
Lion – “5”
Wolf – “4”
Fox – “3”

The lesson is over! You are free. Good bye!
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.