Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Зертханалық жұмыс №3: Маятниктің көмегімен еркін түсу үдеуін анықтау. -

Зертханалық жұмыс №3: Маятниктің көмегімен еркін түсу үдеуін анықтау.

Сабақ жоспары | Предметы | Физикадан ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 5739 | Размер: | Автор: Нартай4540
. 9 «А» сынып. ФИЗИКА.
Ашық сабақ.
Сабақтың тақырыбы: Зертханалық жұмыс №3: Маятниктің көмегімен еркін түсу үдеуін анықтау.
Сабақтың мақсаты: Оқушылардың өзіндік тәжірибені жасау барысында өтілген тарау бойынша білімдік және біліктілік ойларын қалыптастыру, ойлау қабілеттерін арттыру, танымдық қабілеттерін дамыту.
Оқу мен тәрбиелеу міндеттері:
1. Оқушылардың физика пәніне танымдық көзқарастарын нығайту.
2. Табиғатқа сүйінішпіліктерін арттыру.
3. Пәңге қызығушылықтарын арттыру.
Сабақ түрі: Дәстүрлі-көрнелік
Әдіс – тәсілдер: Топтық
Құрал-жабдықтар: Оқулық, электрондық оқулық, физикалық көрнелік аспаптар, бейнекөрнелік.
ЖОСПАР:
1. Ұйымдастыру
2. Техника қауіпсіздік ережелерімен таныстыру.
3. Жұмыс барысымен таныстыру.
4. Зертханалық жұмысты орындау.
5. Үй тапсырмасын беру.
Сабақ барысы:
I. Оқушыларды түгелдеу
II. Техника қауіпсіздік ережелерімен таныстыру.
III. Жұмыс барысымен таныстыру: БЕЙНЕ СЛАЙД.
Құрал жабдықтар: Штативтер, 1 м ине жіп, сақиналы тұрғылар, секундомер( секунд тілшесі бар сағат).
IV. Зертханалық жұмысты орындау: Визуалды бақылау.
Назар аудару*
1. Кестені сызу.
2. Формулаларды есеп нәтижелерін шығаруға дұрыс пайдалану.
3. Өлшеу дәлдігін дұрыс бағалау.
V. Қорытынды шығару: Үй тапсырмасын беру: Өлшеу дәлдігін есептеп шығару, қорытындысын жасау «Не істедік? Нені үйрендік?»

Критериялық бағалау парағы 9 сынып .
Тарау:«Тербелістер»
Оқушының аты-жөні: _______________________________________

күні

Тақырып Карточкамен жұмыс, оқулықпен жұмыс Фомрмуланы жазуы,ережесін айталуы
Өрнегін жазуы,
оны атап білуі
Есептерді шешу барысы,
оның нәтижесіне жетуі
Алған ұпайы
Бағасы
A B C D
1
2
3
4
5

Критериялар:
Критериялар жауаптары толық Жауабында қателіктер болса Көмекпен берген жауап болса Жауабы жоқ
A 5 3 2 0
B 5 3 2 0
C 5 3 2 0
D 5 3 2 0
Жалпы ұпайы: 20-18 17-12 11-6 5-0
Алған бағасы: «5» «4» «3» «2»

Зертханалық жұмысты бағалау парағы:
күні

Тақырып Жұмысты орындау барысы (жазуы,ереженің сақталуы) Фомрмуланы жазып білуі
Есептеу барысы,
оның нәтижесіне жетуі Қорытынды жасау барысы
Алған ұпайы
Бағасы
A B C D
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.