Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
. Тақырып: Сынақ жұмысы.
Мақсат: Оқушылардың өткен тақырыптар бойынша білімін тексеру, жүйеге келтіру.
Міндеттер:
Білімділік – Оқушылар білімін тексеру, жүйеге келтіру.
Дамытушылық –Оқушылардың компьютермен жұмыс жасау қабілеттерімен дағдыларын дамыту.
Тәрбиелік – Оқушылардың пәнге деген дұрыс қатынасын тәрбиелеу.
Сабақ түрі: лекция сабақ
Сабақ типі: аралас сабақ
Әдіс-тәсілдер: түсіндірмелі – иллюстративті, көрнекілік
Құрал-жабдықтар компьютер - 7, ActiveStudio бағдарламасы, ActivBoard, ActivPen, бейнепроектор-1.
Пайдаланылған әдебиеттер: 1) Н.Т. Ермеков, Н.Ф.Стифутина Информатика 8 сынып, оқулық;
2)Н.Т.Ермеков, С.Б.Пилипенко,Информатика, Әдістемелік нұсқау, 8 сынып.
3) Н.Т.Ермеков, С.Б.Пилипенко,Информатика, Дидактикалық материалдар, 8 сынып.

Сабақ барысы

1) Ұйымдастыру кезеңі (2 мин):
а) оқушылар тізімі;
ә) кабинет жағдайы;
б) сабақ барысымен таныстыру.
2) Үй тапсырмасын тексеру.(3-5мин)
3) Жаңа тақырыпқа кіріспе (3-5 мин)
4) Сынақ жұмысы (20-25 мин)
Сергіту жаттығулары (2 мин)
1) Сынақ сұрақтары:
1. Келесі ондық сандарды 2-лік, 8-дік, 16-лық санау жүйелеріне ауыстырыңдар:
№1 а) 32910 б) 45110 в) 234110
№2 а) 94510 б) 7210 в) 122310
№3 а) 56210 б) 6310 в) 559910
№4 а) 102910 б) 66410 в) 400110
№5 а) 99910 б) 7510 в) 36410
№6 а) 11910 б) 18710 в) 103610
№7 а) 23410 б) 17510 в) 54410
№8 а) 79910 б) 65210 в) 3610
№9 а) 22710 б) 33710 в) 61410
№10 а) 88110 б) 51110 в) 8910
№11 а) 85210 б) 77110 в) 123410
№12 а) 11810 б) 17110 в) 23410
№13 а) 53910 б) 11110 в) 10910
№14 а) 14310 б) 71210 в) 90210
№15 а) 30810 б) 20010 в) 65010
2. Келесі сандарды ондық санау жүйесіне ауыстырыңдар:
а) 10001002 б) 6518 в) 6116
а) 10001002 б) 6518 в) 6116
а) 11101102 б) 1258 в) F7716
а) 001111002 б) 7778 в) EEF16
а) 0110011102 б) 4218 в) 69416
а) 11110001002 б) 9548 в) FA516
а) 100101012 б) 6528 в) 5A516
а) 0100110102 б) 5248 в) 5816
а) 1001002 б) 1448 в) BB216
а) 100100102 б) 2238 в) 7A16
а) 100011002 б) 6368 в) D116
а) 0010001112 б) 948 в) 66816
а) 1110001012 б) 1268 в) 6216
а) 100001012 б) 8858 в) 66616
а) 11111012 б) 6608 в) 26016
а) 0001011012 б) 0238 в) FDD16
3. Келесі екілік сандарға арифметикалық амалдар қолданыңдар.
а) 101110 б) 110010001 в) 101111
+ 01011 - 100111110 * 0101
а) 10001110 б) 111000011 в) 101001
+ 0101011 - 100111010 * 0011
а) 10010100 б) 111010010 в) 101001
+ 0101000 - 101101010 * 1100
а) 11110001 б) 1100010010 в) 1011
+ 1110101 - 01111010 *1100
а) 11110 б) 111010010 в) 1011
+ 0101 - 01100010 *1111
а) 1000101010 б) 11011010 в) 101101
+ 011100101 - 0110010 * 011
а) 1001000100 б) 110000110 в) 1111101
+ 110100101 - 01001110 * 111
а) 11000110 б) 11010000 в) 101101
+ 1100111 - 0111110 * 10001
а) 1111010 б) 11011110 в) 101111
+ 0110101 - 0110111 * 0101
а) 10111010 б) 11010110 в) 001001
+ 0110101 - 0111010 * 1101
а) 10101010 б) 11000010 в) 101101
+ 0100101 - 0111110 * 1001
а) 100100011 б) 11001010 в) 10001
+ 111011010 - 0010011 * 111
а) 1110 б) 10100010 в) 11101001
+ 1101 - 0111110 * 100101
а) 1001010 б) 1001110 в) 10101
+ 0001101 - 1110010 * 0111
а) 10001110 б) 11001010 в) 11101
+ 101101 - 0110010 * 101
5)Сабақты қорытындылау және бағалау
Оқушылардың білім деңгейін тексеру.

6) Үйге тапсырма
Қайталау.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.