Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Неміс опера театры -

Неміс опера театры

Сабақ жоспары | Предметы | Музыкадан ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 5033 | Размер: | Автор: Нартай4540
. МУЗЫКА 4-сынып
Сабақтың тақырыбы : Неміс опера театры

Сабақтың мақсаты : Оқушыларға әлемге әйгілі
Немісопера театры музыкасын
таныстыру,тарихын түсіндіру

Дамытушылық : Оқушылардың танымдық іс-әрекетін дамыту,ән
иірімдерін дұрыс ести білу,мелодиялық ерекше-
ліктерін сезіну қабілеттерін дамыту.

Сабақтың түрі : Жаңа сабақ

Көрнекілігі : Суреттер, үнтаспа, оқулық

Сабақтың барысы : Ұйымдастыру кезеңі

Берлиндегі неміс опера театрының іргетасы 1912 жылы қаланған.Театр Шарлотенбург қаласының операсы ретінде құрылған.Алғашқы аталымы Немістің опера үйі.Театрдың алғашқы қойылымы Людвиг ван Бетховеннің «Фиделио» (дирижерлік еткен Игнац Вагхальтер)болды. 1920 жылы Шорлотенбург Берлин қаласының құрамына енгізілді.1925 жылы театр қалалық деп аталды.Билікке ұлтшылдар келген соң,театр қалалық әкімшіліктің басқаруына өтіп,империялық халық ағарту мен насихат министрлігіне бағынып,бұрынғы атауы қайтарылды.1935жылы реконструкция жасалды.1943 жылдың 23 қарашасында бомбалаудан бүлінді.Неміс опера театрының жаңа ғимараты 1961 жылы қайта салынды.Екінші дүниежүзілік соғыстан кейін театр тарихында орын алған музыкалық жаңалықтарға тоқталсақ: олар әлемдік опера премьерасы Роджер Сешенстің «Монтесум» (1964), Ханца Вернер Хейнцтің «Жас лорд»(1965),Луджий Даллапикалло «Улисс»(1968),Вольфанг Фортнер «Елизаветта Тюдор» (1972) Маруся Кагель «Германияданбыз»(1981) Вольфанг Римнің «Эдип» (1987) опералық қойылымдары болды.

Қорытындылау: Оқушылардың тест сұрақтар арқылы түсініктерін
пысықтау
Бағалау : Үй тапсырмасын ,жаңа сабаққа белсене қатысушы
оқушыларға баға қою

Үйге тапсырма : Тақырыпты үйден оқып келу
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.