Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Екі таңбалы сандардың ондық құрамы. Ұзындықты өлшеу.Метр (м) -

Екі таңбалы сандардың ондық құрамы. Ұзындықты өлшеу.Метр (м)

Сабақ жоспары | Документы | Қосымша сабақ жоспары Загрузок: 0 | Просмотров: 3374 | Размер: | Автор: гость
. Павлодар облысы
«Павлодар ауданының Красноармейка орта жалпы білім беру мектебі» ММ
Бастауыш сынып мұғалімі
Мухаметалина Ардак Аманкуловна

Сабақтың тақырыбы: Екі таңбалы сандардың ондық құрамы. Ұзындықты өлшеу.Метр (м)
Пән: Математика. Сынып: 2
Сабақ мақсаты: 1. Екі таңбалы сандарға берілген есептерді шығарып, өткенді пысықтау.Ұзындықты өлшеу.
2. Ауызша қосу ,азайту машықтарын қатесіз, жатқа жазуға, айтуға жаттықтыру, көркем жазу дағдыларын , ойлау, қабылдау белсенділігін,геометриялық фигураларды ажыратуға, аудан , көлем ,периметр, қозғалысқа байланысты есептер шығару, күрделі теңдеулер құрастыру дағдыларын, шығармашылық қабілеттерін, логикалық ойлауын дамыту
3.Адамгершілік- ізгілік, елжандық-отансүйгіштік сезімдерін ояту, этика-эстетикалық, еңбексүйгіштік, салауаттық, . табиғатты қорғауға,спортты сүюге,салт дәстүрді сыйлауға тәрбиелеу.

Құралдар: оқушылардың орындайтын тапсырмалары, бағыт парақтары,оқулық,тексеру кілттері.интер белсенді тақта, компьютер
Әдіс-тәсілдер:,жұптасып-ойлан-бөліс,ыстық орындық,,пән аралық байланыс, көрнекілік, ауызша,талдау,
Жұмыс түрі:Жаппай, жеке дара, жүптық, топтық.
Сабақтың типі: жаңа сабақ, аралас сабақ, бекіту сабағы, білімдерін тексеру сабағы. Қолданылатын модульдер:
1. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
2. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету.
3. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау. (өзін-өзі бағалау, бірін-бірі бағалау, вербалды, вербальсыз бағалау,формативті, суммативті бағалау.)
4. Талантты және дарынды балаларды оқыту.
5. Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу.
6. Оқытуды басқару және көшбасшылы
Сабақ кезеңі Уақыт Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
Ұйымдатыру кезең 2минут Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Психологиялық дайындық.
Түрлі әдістер пайдалана отырып жұпқа, топқа бөлу. Сабаққа керек құрал-жабдықтарды дайындайды.
Бір-бірлеріне сәттілік тілейді, жақсы тілектер айтады.
Мотивациялық кезең
Білу 3минут Әр топқа үш таңбалы сан жазылған карточка таратамын.
Сандарды әртүрлі тәсілмен еспте тапсырмасы болады.

25 65 72 84

Өздеріне берілген екі таңбалы санды пайдаланып, әртүрлі есеп құрастырады.
Түсіну 5минут Ой қозғайды сабаққа бағыт береді,нұсқайды,сұрақ қояды,бақылайды, бағалайды,нашар оқушымен жеке дара жұмыс жүргізеді.оқушы түсініктерін толықтырады.
1онд= 10 10 онд=100 10брл=1онд
1м=100см
№2 есепті уақытқа шығаруды тапсырады.Уақытты белгілейді.Топ спикерінің есіне салады. Оқушылар берілген есепті топ басшысы бекіткен уақытпен бастап,тез шығаруға тырысады. Берілген уақытта аяқтайды. .

Қолдану 10минут әр топқа есептер беріледі. Есептер әртүрлі. Тапсырма:
1.Берілгенін дұрыс қысқаша жазу
2.Сұрақты анықтау
3.Шешімін шығару
Оқушы жауаптарын тыңдайды, бағалайды, толықтырады. Жаттығулар орындайды:

Сөз есептерді талдайды, теңдеулер құрастырады,
3минут Сергіту сәтін орындау Сергіту сәтін орындайды
Қолдану 10минут Оқулықтағы 3,4 есептерді шығару
Нашар оқитын оқушымен жеке дара жұмыс жүргізеді Тапсырмаларды орындайды, жауап береді,топпен талдайды, бағалайды
Анализ 3минут Тақырып бойынша қателерін түзетеді, жинақтайды, толықтырады. Дәлелдейді, жинақтайды, қателерін түзетеді.Бір-бірлеріне сұрақтар қояды.
Синтез 4минут Топтарға әртүрлі геометриялық фигуралар беріледі.
1 топ. 2см кесінді сызу2.топ Тіктөртбұрыштың салу3.топ. Үшбұрыштың қабырғаларын өлшеп жазу
4. топ. 6см кесінді сызу Тақырып бойынша эссе, әңгіме, жазады. Кластер жасайды, топ алдында қорғайды, дәлелдейді.

Бағалау 5минут Суммативті баға қояды.
Үйге: №6, 5-6 бет. Стикер толтырып сабақты бағалайды, топ спикері бағалайды, бір-бірлерін ,өзін -өзі бағалайды.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.