Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
М.Ж.Көпейұлының өмірі мен шығармалары. -

М.Ж.Көпейұлының өмірі мен шығармалары.

Сабақ жоспары | Документы | Қосымша сабақ жоспары Загрузок: 0 | Просмотров: 1144 | Размер: | Автор: гость
. Абильдаева Саулеш Жусипбековна Бекітемін
Мақтарал ауданы «Жамбыл» атындағы жалпы орта мектебі
КМ мекемесінің директоры__________ М.А. Сейдалиев
«5» наурыз 2015ж
Мерзімі : 5.03.2015ж
Сыныбы : 10
Пән атауы : Қазақ әдебиеті
Сабақтың тақырыбы: М.Ж.Көпейұлының өмірі мен шығармалары.
Сабақтың мақсаты: М.Ж.Көпейұлының өмірі жайлы білу,шығармаларымен танысу,өлеңдерінің мазмұнын түсіну.
Қолданылатын модульде: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, ОүБ және ОБ,оқытуды басқару және көшбасшылық.
Стратегиялық іс-әрекеттер: «Қысқа тест»әдісі, «Миға шабуыл», «ДЖИГСО» әдісі
Уақыт өлшемі Жоспар мазмұны Мұғалім іс-әрекеті Оқушылардың іс-әрекеті Ресурстар

мин Кіріспе .
Ұйымдастыру кезеңі
Сәлемдесу ,оқушыларды психологиялық дайындау Сыныпқа жылы жүзбен ену,сәлемдесу,түгелдеу.
«Жүректен жүрекке»тренинг арқылы ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Сәлемдеседі ,жылы қабақты сезеді,шаттық шеңберін құрады,кезекші мәлімдемесі .
Бір-біріне жүректен шыққан жылы лебіздерін білдіреді,сәттілік тілейді Жұмсақ жүрек ойыншық

3мин Сынып оқушыларын шағын топтарға біріктіру Өлең шумақтары жазылған қима қағаздар арқылы шағын 3 топқа біріктіру
1-топ «Ғылым-білім»
2-топ «Өмір»
3-топ «Махаббат» Қима қағаздағы өлең шумағы қай тақырыпқа байланысты екенін ажыратып топтарға бірігеді Өлең шумақтары жазылған қима қағаздары

5мин Үй тапсырмасы
Қысқа тест Топ мүшелеріне тест парақшалары тарқатылып беріледі,әр дұрыс жауап 1 балл екендігі хабарланады .Орындап болған соң, дұрыс жауап интербелсенді тақтада көрсетіледі Топтың әрбір мүшесі варианттардың қатесін белгілейді,дұрыс жауаптарына қарай өзін-өзі бағалайды Тест парақшалары,бағалау парақтары,интербелсенді тақта

18 мин Негізгі бөлім
Жаңа сабақ Жаңа сабақтың тақырыбын білдіру мақсатында интербелсенді тақтада М.Ж.Көпейұлының суретін көрсетіп,түрткі сұрақтар қойылады
«ДЖИГСО»әдісін пайдалану
Тапсырманы үш топқа бөліп беру Тақырыпты біледі.тапсырманы топ болып орындайды
1-топ ақынның өмірі,өскен ортасы
2-топ ақынның жалпы шығармалары
3-топ ұстаздары мен замандастары Оқулық,қосымша мәліметтер жазылғанА4 қағазы
7мин Сабақты бекіту Әр топқа ашық-жабық сұрақтар дайындауды тапсырамын Әр топтан қойылған сұрақтарға біргелесіп жауып береді,алған білімдерін саралайды Оқулық,А4 парағы

3мин Бағалау Әр топта белгіленген роль иелеріне бақылау ,әр топ бір-бірінің жұмыстарын смайликпен бағалауды тапсырамын Топ басшының бағалау парағындағы мәлімдеме тыңдалады,хатшы топпен ақылдасып өзге топтарды смайликпен бағалайды Бағалау парақтары ,смайликтер

2мин Үйге тапсырма Ақынның өмірі мен шығармаларын түсініп оқуды, интернеттен тың деректер тауып келуді тапсырамын Тапсырманы дәптерлеріне жазып алады Оқулық,дәптер
4мин Рефлесия 1.Бүгінгі сабақ ұнады ма?
2.Бұл сабақ қаншалықты қиын болды?
3.Сабақтың соңында қандай сезімде болдың?
Сұрақтар жазылған плакат тақтаға ілінеді Бүгінгі өткен сабақ бойынша плакаттағы сұрақтарға жауаптарын стикерлерге жазады Түрлі түсті стикерлер
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.