Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Әңгімедегі әнщі Әмірқан бейнесі -

Әңгімедегі әнщі Әмірқан бейнесі

Сабақ жоспары | Предметы | Әдебиеттен ашық сабақтар Загрузок: 240 | Просмотров: 1687 | Размер: 15.5 Kb | Автор: Тәрбие
. Пәні: Әдебиет 7 класс Пән мұғалімі: Жубаниязова А.К
Сабақтың тақырыбы: Әңгімедегі әнщі Әмірқан бейнесі
Сабақтың мақсаты: Әмірқан бейнесін жан-жақты аша отырып, өнерді тануға, бағалауға, сүйе білуге тәрбиелеу. Топпен жұмыс жасау барысында өз ойын ашық та, нақты білуге дағдыландыру, бағалаудың түрлерін пайдалану.

Күтілетін нәтижелер:  Өз бетінше оқулықтан мәлімет алады;
 Кейіпкер бейнесін аша алады, сипаттай біледі;
 Ән өнерін бағалай, сүйе біледі;
 Топпен жұмыс жасау барысынды ойын ашық әрі нақты айтады;
 Бағалау түрлерін меңгереді;
Сабақ кезеңдері: Сабақ барысы Бағалау Ресурстар
Кіріспе Топқа бөлу
«Дударай» әні
«Балқадиша» әні Үш шапалақ стикер
Тұсаукесер Үй тапсырмасын сұрау.
Жүсіпбек Аймауытұлы өмірі мен шығармашылығы,
«Әнші» әңгімесінің мазмұнын айту
І топ. Әнші әңгімесін сатылай талдау
ІІ топ Әңгімені құрылысына қарай талдау
«Ыстық орындық» әдісі
2 топтан бір-бір оқушыдан шығып, оқушылардың қойған сұрағына жауап береді
Сұрақ Ж.Аймауытұлы өмірі мен шығармашылығы турасында болмақ

Екі жұлдыз, бір тілек
постер, маркер
Негізгі бөлім Жаңа сабақ.
Әңгімедегі әнші Әмірқан бейнесі
І топ. Әмірханның мінездемелік сипаты (мәтіннен тауып жазу)
ІІ топ. Әміре Қашаубаев кім?

Видио көрсету. Ә. Қашаубаев туралы
Көрме туралы (ЕXPO-2017), Семей қаласы туралы айту
Топ басшылары бағалайды
Ноутбук
постер, маркер
Ойтолғаныс Салыстыру
І топ. Бұрынғы ән – қазіргі ән
ІІ топ. Бұрынғы әншілер – қазіргі әншілер
Өзін-өзі бағалау
постер, маркер
Қорытынды Кері байланыс. «Афирматор» әдісі
Бағалау
Үйге тапсырма Ж. Аймауытұлы, Ә. Қашаубаев туралы мәнжазба жазу
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.