Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Тәуелсіздігімізді қастерлейк. -

Тәуелсіздігімізді қастерлейк.

Сабақ жоспары | Предметы | Әдебиеттен ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 1155 | Размер: | Автор: Тәрбие
. Картова Әлия Шапиғақызы
Павлодар облысының
Шарбақты ауданындағы №3 орта мектептің
қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

Сабақтың тақырыбы:
Тәуелсіздігімізді қастерлейк.

Сабақтың мақсаты :
1.Білімділік:Қазақстан туралы білімдерін толықтыра отырып,өз ойын ашық айтуға, сөйлесуге үйрету.
2.Дамытушылық:Оқушылардың ой-өрісін дамыту, сөздік қорларын молайту,логикалық ойларын,шығармашылық танымдық қабілеттерін арттыру
3.Тәрбиелік:Тәуелсіздік туын жоғары ұстауға,тіл байлығын қадірлеуге,патриоттық,адамгершілік қасиеттерін бойларына сіңіріп,жеке тұлға тәрбиелеу.

Әдіс-тәсілі:практикалық,іздендіру,көрнекілік,слайд топтамасы, интербелсенді тақта.
Міндеті: тапсырмаларды орындатам,мәтінді тандатам.
Мотивация: ойын, іздендіру, шығармашылық тапсырмалар.
Ұйымдастыру формасы: жеке,жұптық.
Өзекті мәселе: «Өз туған елімнің патриоты» -түсінік.
Түрі: Проблемалық іздендіру.
Типі:жаңа білімді меңгерту,өткенді қайталау,бекіту.

Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі:
а)Сәлемдесу;
ә)Кезекшімен сұхбат;
Б) Cабаққа даярлық
В)Әнұранды орындау
2.Үй тапсырмасын сұрау:
І топ ІІ топ ІІІ топ
Егеменді Қастерлеу Тәрбиелеу
Барша Сенімділік Жұмыс
Жағдай Шаруа Ақпарат құралдары
Жаңа сөздерді еске түсіріп, оларды қатыстырып сөйлемдер құру.


3.Жана сабақ:
І

ІІ


ІІІ

ІҮ

Ү


4.Сабақты қорыту:
1.Сұрақтар арқылы:
-Халқымыздың жағдайы жақсаруы үшін не істеуіміз керек?
Отаншыл адам қандай болуы тиіс?
2.Ойды түйіндеу:
Не білдім? Нені білуім керек?


5.Бағалау .Үйге тапсырма:
1)Деңгейлік тапсырмаларды аяқтау
2)“Тәуелсіздік”, “Отаншыл” тақырыптары бойынша сөзжұмбақ құрастырыңыз.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.