Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
. Сабақтың тақырыбы: Түйе
Сабақтың мақсаты : Төрт түліктің бірі түйе малына тоқталып,адамға пайдасы жөнінде түсінік беру.
Міндеті:
Б.Түйе туралы жырды түсініп оқып суреттеу,шудасы,төлі ,жүрісі туралы мағлұмат беру.
Д.Оқушыларға мақал-мәтел,жұмбақ шешу арқылы сөздік қорын дамыту.
Т.Оқушыларға түйенің табиғаттағы және адам өміріндегі рөлі жөнінде түсінік беру.
Оқытудың нәтижелері:
1. Жаңа тақырып туралы түсінік қалыптасады .
2. Берілген жырдың мағынасы мен мазмұнын түсінеді.
3. Өз пікірін жеткізу арқылы берілген тапсырманы орындайды.
4. Оқушы өз ойын жеткізе алады.
5. Кейбір оқушылар топтық жұмыс көмегімен берілген тапсырманы орындай алады.
Қамтылатын модульдер:
1-модуль оқыту мен оқудағы жаңа тәсіл (топтық жұмыс),2-модуль СТО.Әдіс:«ББҮ»,«Газет шығару»,«галереяға саяхат»әдісі,3-модуль бағалау,4-модуль АКТ пайдалану.
Қадамдар:
1. Үй тапсырмасын тексеру
2. Топпен жұмыс
3. Рефлексия
Сабақ барысы:
Мұғалімнің іс-әрекеті:
1. Ұйымдастыру
2. Оқушының қызығушылығын сабаққа аудару
3. Топқа бөлу
4. Жырды тарату
5. Тапсырмалар беру
Оқушының іс-әрекеті
I Үй тапсырмасын тексеру
1-тапсырма.модуль: СТО«суретпен жұмыс»әдісі.
2-тапсырма.модуль:СТО«ой қозғау» әдісі
Не білемін?Не білгім келеді?Жаңа білімнің маған берер пайдасы қандай?
3-тапсырма .Жұмбақты шешу.
Иір-иір денесі
Сахараның кемесі
Ащы шөптер-тамағы
Шөлге шыдар бағады.
(Түйе)

4-тапсырма.Түйе туралы жырды тарату.Топ ішінде ортақ мәмілеге келу.
5-тапсырма.Модуль:СТО.Әдіс«Қабырға газеті»
1қадам Түрлі –түсті геометриялық фигуралар тарату.Алған білімдерін жазады.
2 қадам Қабырға газеті бөлме қабырғасына ілінеді.
6-тапсырма.Модуль:СТО.Әдіс «Галереяға саяхат»
3қадам Белгі беріледі.Галереяға саяхат жасалады.
4 қадам Қабырға газеттеріне жазылған сұрақтарға жауап береді.
Қорыту: Тест арқылы бекіту.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.