.
.
Сынып: 7В өткізілген күні: 19.04.2014 ж Пән атауы: биология Қазақстанда мекендейтін сүткоректілер
Сабақ жоспары | Предметы | Биологиядан ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 1772 | Размер: | Автор: Нартай4540Пән мұғалімі: Абдрахманова А.С
Тақырыбы: Қазақстанда мекендейтін сүткоректілер
Сабақ мақсаты Қазақстанда мекендейтін сүткоректілер класының түрлерімен таныстыру, ерекшеліктерін сипаттай білуге уйрету
Күтілетін нәтиже: -Қазақстанда мекендейтін сүткоректілердің түрлерімен, ерекшелігімен танысады;
-тақырып жайлы білімдерін жүйелейді;
-маңыздылығы жайлы білім алады;
Сабақтың түрі Жаңа сабақ
Білім беру технологиясы Жұптық және жекелей атқарылған жұмыстарға арналған
Сабақта қолданылатын әдіс тәсілдер Insert әдісі, Кластер, Синквейін, жұптық шығармашылық жұмыс
Көрнекіліктер Презентация, электронды оқулық, таймер
Сабақ барысы
Мұғалімнің іс – әрекеті Оқушының іс - әрекеті
Ұйымдастыру
( 5 мин) Үй тапсырмасы сүралады «Воллейбол» әдісі бойынша Допты қағып алған оқушылар сұрақтарға жауап береді
Қызығушылықты ояту (2 мин) 2.Биологиялық диктант арқылы бос сөздерді анықтап сабақтың тақырыбын анықтап мақсат қояды. 2 Оқушылар қойылған сұрақтарға жауап бере отырып, сабақтың тақырыбын анықтап мақсатын қоямыз
Мағынаны ажырату
( 23мин)
3. Сабақтың тақырыбы слайд арқылы түсіндіріледі.
4.Оқулықпен жұмыс беріледі. (жұптық):
1. “Қазақстанда мекендейтін сүткоректілер” кластер әзірлеу
2. Қоянтектестер мен жұптұяқтылар отрядының ерекшеліктері
3. Қолқанаттылар мен жыртқыштар отрядының ерекшеліктері
4. Тақтұяқтылар отрядының ерекшеліктері
5. Ескекаяқтылар мен бунақденеқоректілер отрядының ерекшеліктері
6. “Қазақстанда кездесетін сүткоректілер және оларды қорғау” (эссе)
7. Досыма хат 3. Оқулықты оқи отырып, білімдерін жетілдіреді, топ ішінде талдай отырып, бір-біріне түсіндіреді. 4.Таныстырым әзірлейді, қорғайды
Сергіту сәті
(5 мин) «Сүткоректілерді ажырата аламыз ба?» Оқушыларға сүткоректілердің суреті көрсете отырып қай топқа жататынын іс-қимылмен білдіреді.
Ойтолғаныс
( 5 мин)
5 «Синквейін» әдісі, 5. жұппен сүткоректілердің кез келген түріне, отрядына синквейін құрайды
Бағалау (2 мин) 6.Сабаққа қатысуы, тапсырмаларды орындауымен қорытынды бағасы. 6.Топтардың бағасын ескере отырып, мұғалімнің суммативті бағасы
Үйге тапсырма
(1 мин) 7. §59 оқу (конспект жазу) 7.Дәптерлеріне негізгі мағлұматтарды түсіру, тақырыпты мазмұндау.
Рефлексия ( 3 мин) 8. Стикерге бугінгі сабақ бойынша ой-пікірлерін жазғызу 8. Болашақта білгісі келетіндері туралы өз оларын стикерге жазып ілу.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.