.
.
Барикова Жанар Мендибаевна Food
Сабақ жоспары | Предметы | Ағылшын тілінен ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 2559 | Размер: | Автор: гость№ 39 М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі
Шымкент қаласы 2015
Қысқа мерзімді жоспар
Мұғалімі: Барикова Ж.М.
Пәні: ағылшын тілі
Сынып 8 сынып
Сабақтың тақырыбы Food
Сабақтың мақсаты Берілген 10 сөздің аудармасын табу, мәтіннен сол сөздерді анықтау. Жаттығудағы көп нүктенің мөлшерлі үстеулерді қоя білу.
Күтілетін нәтиже - Берілген 10 сөздің аудармасын біледі.
- Мәтіннен сол сөздерді таба біледі.
- Жаттығудағы көп нүктенің мөлшерлі үстеулерді қоя алады.
Табыс критериялары - Берілген 10 сөздің аудармасын білу.
- Мәтіннен тағамға қатысты сөздерді табу.
- Мөлшерлі үстеуді қолдана алу.
Сабақтың әдісі «Досыма хат», «Сұрақ қою», «Ой қозғау», «ДЖИГСО» , «Кім шапшаң».
Сабақ кезеңдері Уақыты Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Пайдаланылған дереккөздер мен ресурстар Бағалау
Кіріспе 4 мин Ұйымдастыру. «Ыстық алақан» ынтымақтастық атмосферасын құру. Шеңберге тұрып, амандасып көңіл күйлерін білу. Long, Short сөздері арқылы топқа бөлу. Топ басшыларын сайлау, бағалау парағын тарату.
«Class room rules» топ ережесін құру. Шеңберге тұрып, амандасып көңіл күйлерін тілек арқылы білдіреді. Оқушылар топқа бөлініп, топ басшысын сайлайды. «Топ ережесін» құрып, келіседі. Бағалау парақшаларымен танысады. «Class room rules» жазылған плакат,
бағалау парақшалары. Good job!
Very good!
6 мин «Досыма хат» әдісі арқылы үй тапсырмасын пысықтау. Оқушыларға үй тапсырмасына байланысты досына хат жазу. Осы әдіс бойынша оқушылар үйге берілген тапсырмасыны қағазға хат ретінде жазып досына береді. Ал досы оны тексереді. «Messages 4. Student’s book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл,
А4 парақ Very good!
Таныстырылым 5 мин «Ой қозғау» бейнетаспаны көрсету. «Сұрақ қою» әдісі.
-What can you say?
-What about is our today’s lesson?
тақырыпты ашу мақсатында оқушыларға сұрақ қою арқылы ойларын сұрау. Оқушылар бейнетаспаны көріп, сұрақтарға жауап бере отырып, өз ойларымен бөліседі. Сабақтың тақырыбын айқындайды.
АКТ, ғаламтор Ынталандыру
Қолдану 10 мин «Жаңа сабақ»
Интерактивті тақтада берілген жаңа сөздердің аудармасын табу. Мәтінмен жұмыс жасау.
«ДЖИГСО» әдісі. Алдымен оқушылар жеке оқып , жұпта сосын топта талқылау. Оқушылар жаңа сөздердің аудармасын табады. Әр топ мүшелері мәтінді оқиды, жұппен талқылап, ортаға салады. Постерге түсіріп, қорғайды.
Екі жұлдыз, бір тілек айтады. «Messages 4. Student’s book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл
Интерактивті тақта стикерлер, маркер
постер
Екі жұлдыз, бір ұсыныс
10 мин Мәтін бойынша сөздерді деңгейлік тапсырмалар беру.
Оқушылар өз деңгейлеріне байланысты тапсырмаларды орындайды.
І деңгей – мәтіннен жаңа сөздерді табады.
ІІ деңгей- жаңа сөздермен сөйлем құрайды.
ІІІ деңгей – егер тағам болмағанда ... деген тақырыпта эссе жазу.
«Messages 4. Student’s book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл
Смайликтермен бағалау
6 мин «Кім жылдам» әдісін қолдана отырып, берілген жаттығудағы көп нүктенің орнына мөлшер үстеулерді қойып, орындау. Екі топ берілген жаттығу бойынша көп нүктенің орнына any, no сөздерін қойып жазады.
1. I want to make a sandwich but we haven’t got ______ butter.
2. We’ve looked on the Internet but there isn’t ______ information about the concert.
3. I don’t believe it! There’s ______ petrol in the car!
4. Ben isn’t very healthy. He doesn’t eat ______ vegetables.
5. There’s ______ orange juice, I’m afraid. Would you like some apple juice?
6. Where are we going to sit? There are ______ free seats.
«Messages 4. Student’s book for Kazakhstan» Кембридж баспасы, 2012 жыл
«Very good»
Ынталандыру
Қорытынды 3 мин Рефлексия. Оқушыларға стикерлерді тарату, ойларын тұжырымдау.
- Не ұнады?
- Не ұнамады?
- Не білгің келеді?
Топтық бағалауды сұрау. Оқушылар стикерлерге не ұнады, не ұнамады, және не білгісі келетінін жазып, айтады.
Топ басшылары бағалау парағындағы бағаларды айтады. Рефлексия, стикерлер
Бағалау парақшасы Good job!
Well done!
1 мин Үйге 1-3 аралығындағы жаттығуларды орындау. Оқушылар үй тапсырмасын күнделікке жазу.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.