.
.
Қысқа мерзімді жоспар Keep warm
Сабақ жоспары | Предметы | Ағылшын тілінен ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 1680 | Размер: | Автор: гость2 Апта Күні
Бейсенбі
3 сабақ Сабақ
Ағылшын тілі Мұғалімнің
аты жөні
Құрақова Ляззат Жұбановна Атырау облысы, Индер ауданы, Кулагино ұлттық гимназиясы
6 сынып,оқушы саны: 15
Тақырыбы: Keep warm
Сілтеме English 6. Авторлары:Т.Аяпова,З.Әбілдаева Алматы: Атамұра
2012 ж
Сабақтың мақсаты: Білімділік: Оқушылар өз денсаулықтарына немқұрайлы қарамай өзін өзі күту. Тақырыпқа байланысты сөздік қорлары мен ауызша сөйлеу, жазу дағдыларын қалыптастыру. Оқушылармен тиімді кері байланысты қамтамасыз ету.
Дамытушылық: топпен жұмыс жасай отырып алған білімдерін қолданып талдау жасай алу дағдысын жетілдіру
Тәрбиелік :бірін бірі тыңдауға,топта жұмыс істеуге, достыққа, жауапкершілікке тәрбиелеу
Міндеттері: Тақырыпты толық ашу, оқушылардың өз ойларын жеткізе білуі,өзіндік ізденісін қалыптастыру, топта жұмыс жасай білуі
Сабақтың түрі: жаңа сабақ
Әдіс тәсілдер: Топпен жұмыс, жеке жұмыс,өз бетімен жұмыс, сто-ның стратегиялары
Пән аралық байланыс: биология,дене тәрбиесі, қазақ тілі
Ұйымдастыру кезеңі 5 минут.
Мұғалімнің іс -әрекеті Оқушының іс- әрекеті
А) топқа бөлу
Ә) топ ережесін қабылдау
Б) сергіту сәті А) топқа бөлінеді
Ә) топ ережесін қабылдайды
Б) сергіту сәтін жасайды
Үй тапсырмасын тексеру 7 минут
Қызығушылығын ояту
Мұғалімнің іс- әрекеті Оқушының іс -әрекеті
Бағалау парағын таратады.
Үй тапсырмасын сұрау үшін «ой шақыру» стратегиясын пайдалану Уақыт аяқталған соң әр топтан топ басшысы жауапты қадағалап отырады.
а) Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.
б) Дәптерімізді ашып бүгінгі күннің ретін және тақырыпты жазып аламыз.
Мағынаны ашу.
г) Сөздік жұмысы:
packet–пакет
can–қалбыр, банка
tube-сықба
glass-стакан
package- бума
jar-құмыра
toothpaste-тіс пастісі
ғ) Оқулықпен жұмыс:
іштей оқу, тізбектеліп оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу.
д) Сергіту сәті Әр топ жетекшісі өз тобындағы оқушылардың аты жөнін жазады.
Жұмбақ шешу арқылы,жаңа сабақтың шешімін табады.
Сөздікпен жұмысжасайды, жазады,есте сақтайды.
Оқулықпен жұмыс жүргізеді.
Сергіту сәтіне қатысады
Мағынаны ажырату 20 минут
Мұғалімнің іс- әрекеті Оқушының іс- әрекеті
Step Four. Тақырыбы: Keep warm 97- бетті ашып, мәтінмен танысып, оқулықпен жұмыс істеуге бағыт беріледі
Жаңа идеяны қабылдауға, не түсінгенін анықтауға, мақсат қоюға,талдауға,салыстыруға дайындалады «негізгі идеяны суреттеу» стратегиясын пайдаланады. Дұрыс жауап беруін бақылайды. Өз бетінше жұмыс:
1-топ. Сөздерді қолдана отырып, сөз тіркестерін толықтыру.
2-топ. Сөйлемдерге қарап, мағынасына қарай сәйкестендір.
Әр топ өздеріне берілген тақырып бойынша ақылдасып, не түсінгендерін постерге түсіріп,тапсырманы қорғайды.
Мағынаны тану 7 минут
Мұғалімнің іс- әрекеті Оқушының іс- әрекеті
Ой алмасу, жинаған ақпаратты тәртіпке келтіру үшін «ой бөлісу ортаға салу» стратегиясын қолданады Жұппен жұмыс жасайды. Өтілген тақырыпқа сай сұрақ дайындап, келесі жұпқа береді, жауабын тыңдайды.
Рефлексия «шығу парағын» толтырады
3 минут «шығу парағы»
1Топта жұмыс істеген оңай ма?
2 Кім өзін еркін сезінбеді?
3 Бірлескен жұмыстан не алдың?
Бағалау ( бағалау парағын толтырады)
3 минут а) оқушы бірін бірі бағалайды
ә) оқушылар топтарды бағалайды
б) мұғалімнің бағалауы
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.