.
.
Пәні Ағылшын тілі Сынып 7 Primary education in GB.
Сабақ жоспары | Предметы | Ағылшын тілінен ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 1669 | Размер: | Автор: ТәрбиеТақырыбы: Primary education in GB
Мақсаты: Британияныңғ білім беру жүйесімен таныстыру, тақырыпқа байланысты лексикалық материалды үйрету, «Present Simple Passive» ырықсыз етіс ағылшын тілінде осы шақта қалай қолданылатынын үйрету.
Грамматикалық материал:
Лексикалық материал: Present Simple Passive ырықсыз етіс
The educational system of GB: Primary education
Күтілетін нәтиже: -Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді біледі.
-Жаңа сөздерді байланыстырып сөйлем құрай алады.
- Осы шақта ырықсыз етіс арқылы берілген сөйлемдерді мәтіннен таба біледі.
- Осы шақта ырықсыз етісті қолданып өз өмірінен мысал келтіре алады.
-Тақырыпқа қатысты мәтін құрастыра біледі.
-Мәтінмен жұмыс жасай біледі.
Тіл тосқауылын жеңу Тірек сөздері, сөздікпен жұмыс.
Ресурстар 1.Оқулық.Cambridge University Press. Messages3. 2.Teacher`s book. Messages3.3.электрондық оқулық,
флипчарт, кесте. 4.http://engmaster.ru/topic/2876
Сабақ кезеңдері 7 модуль;
Әдіс-тәсілдер Мұғалімнің әрекеті Оқушының әрекеті
Ұйымдас тыру
Тұсау
Кесер
ББ көшбасшылық модулі 1.Сыныпты ұйымдастырады, басқарады, бағыт-бағдар береді. Амандасады.Сабаққа дайындалады.Күннің жадын тақтаға жазады.
ББмБА жаңа тәсілдер модулі:тренинг. 2.Сыныпта қолайлы атмосфера қалыптастыру үшін билеуге ұсынады.
Топқа бөлу: 1,2 санау арқылы бәлінеді. Балалар клипқа қарап билейді.
Топқа бөлініп отырады.
Үй тапсырмасын тексеру. 5-жаттығу.KEY EXPRESTIONS.
Оқу, аударады.
Негізгі бөлім.
ББмБА жаңа тәсілдер модулі: Жеке , жұптық,топтық жұмыс.
Топтық жұмыс:
Өкіл әдісі.
Мәтінмен жұмыс ұсынады.
1.Мәтінді оқып шығу.
2. Сөздікпен жұмыс.
3.Мәтінді толық аудару.
Сөз тіркестерін ұсынады.
4.Мәтінге сұрақ қою. 5-сұрақтан кем емес.
5.Сұрақ қою ретін түсіндіреді.Мәтінмен жұмыс жасайды.
-З-жаттығу.103 –бет.Жаңа грамматикалық тақырыпты балалармен бірге талдайды. Мысалдарды жасалған жаттығулар ішінен табуды ұсынады.Бұрынғы алған білімдеріне негізделе отырып, қорытынды шығаруға тырысады.
-Қаншалықты меңгергендерін байқау мақсатында 4-жаттығу ды орындауға береді. 1.Мәтәнді оқып шығады.Бірінен кейін-бірі.Оқылу ережесін сақтау қажет.
2.Сөздікпен жұмыс. Мәтін ішінен топ мүшелеріне таныс емес сөздерді сөздік дәптерлеріне теріп жазады, аудармасымен бірге.
3.Мәтінді өз беттерімен толық аударады.Мұғалім ұсынған сөз тіркестерін аударады..
4.Мәтінге сүрақ қояды.
5.Топтан ең жақсы деген 5 сұрақты, дайындап , топтан өздері сайлаған оқушы екінші топқа барып ұсынады. Жауап бере алмаған жағдайда өзі жауап береді.
-Мұғалім ұсынған мысалдарға қарай отырып, жасалу жолын көрсетуге тырысады.Мұғалім көмегімен, қазақ және орыс тілі пәндерінде алған білімдеріне сүйене отырып ағылшын тілінде ырықсыз етіс қандай жағдайда қолданылатынын және ол қалай аударылатынын түсінуге тырысады.
-Жаттығуды жұппен орындайды.Топта тексереді.
Қорытын
ды. СТО модулі.
-Синквейн.
1.1зат есім.
2. 2 сын есім.
3. 3-етістік.
4. 2 синоним
5-сөзден тұратын ырықсыз етістегі сөйлем құрауға тапсырма береді. Балалар ойларын жинақтап, сөйлем құрайды.
Үйге тапсырма
Талантты және дарынды балалармен жұмыс: деңгейлік тапсырмалар. 1.6-жаттығу.103-бет. Жазбаша орындау.10-балл.
2.Білім туралы ағылшын тілінде мақал-мәтел жинақтау.
Әр мақал 2 балл. Балалар жасай алу мүмкіндігіне қарай, тапсырмаларды орындайды.
Оқыту үшін және оқуды бағалау модулі:
-формативті бағалау
Балаларды сабақ басында, алдын -ала таратылған критерийлермен бағалайды. Бағалауда мұғалімге көмек көрсетеді.
Кері байланыс ББмБА жаңа тәсілдер модулі:
-рефлексия әдісі Оқушылардың сабақ бойынша ой қорытуларын сұрайды; оқушылар ұсынысы арқылы келесі сабақ мақсатын айқындайды. Балалар сабақ туралы ойларын немесе ұсыныстарын білдіреді.
Түсінбеген сұрақтары болса жазып жібереді.
Критерий Дескриптор жоғарғы
Үй тапсырмасы. 5-жаттығу.KEY EXPRESTIONS. 1
2 3
Мәтінмен жұмыс. 1.а)Мәтінді оқыды, қатесіз.
б)Мәтінді оқыды, оқылуында қате бар..
с)Оқу ережесін мүлдем сақтамады.
2. Сөздікпен жұмыс.
3.Мәтіндегі сөз тіркестері. 3
2
0
1 3
1
4-жаттығу
(b)103 бет . Әр сөйлемге 1 балл. 1-6 6
Сөйлем құрастыру. 1.Сөйлем толық дұрыс.
2.Сөйлем құрастырған, бірақ құрылымында қате бар.
3.Сөйлемдегі шақты қолдана алмаған.
4. Сөйлем толық дұрыс емес.. 3
2
1
0 3
Барлығы: 16-14-5; 13-11-4; 7-8-3. 16
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.