Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Speaking schools in Kazakhstan. -

Speaking schools in Kazakhstan.

Сабақ жоспары | Предметы | Ағылшын тілінен ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 4032 | Размер: | Автор: Тәрбие
. Сыныбы 8
Күні
Тақырыбы Speaking schools in Kazakhstan
Мақсаты Қазақстандағы мектептер туралы мағұлматты бере отырып, ағылшын тілінде мектептер туралы айта білуге үйрету
Күтілетін нәтиже Ағылшын тілінде Қазақстандағы мектептер туралы айта алады
Дереккөздер
Құрал- жабдықтар Стикер, флипчарт, слайд

Сабақтың барысы Оқушы әректі Мұғалім әректі Бағалау
Тұсаукесер
Сынып оқушыларын топқа бөлу primary school, secondary school топтастырамын

Үй тапсырмасын тексеру.
“Hot chair” әдісі бойынша

1. Is your school large or small?
2. How many floors has your school got?
3. Are there the classrooms for the primary forms in your school?
4. What age did your start school at?
5. When did you go to secondary school?
6. Why do you learn the English language?

Оқушыларға тірек сызбалар беріледі топта аударып, білім беру жүйесі туралы біледі
Тіл тосқауылын жеңу мақсатында жаңа сөздермен жұмыстанады
Ordinary, primary, secondary, comprise, compulsory, curriculum, include

Серту сәті «Робот» би (әуенге оқушылар билейді)
5-жаттығуды орындайды. Жұптасып ағылшынша баламасын жазады

3-жаттығуды орындайды
Предлогтарды орындарына қояды

4-жаттығу жаңа сөздерді орындарына қояды

Топтағы дарынды оқушыны анықтау мақсатында сөздер беріледі сол сөздердің не тақырыпқа жататынын анықтайды Семантикалық картаны толтырады.

Оқушылардың ойлау , сөйлеу қабілеттерін дамыту мақсатында топтарға сұрақтар қойылады. Оқушылар өз ойларын ортаға салады.

«Майлин әдісі» Топтағы көшбасшыны анықтау және сөйлемдердің дұрыс құрылуын қаншалықты түсінгенін анықтау мақсатында жүргізіледі.

Үйге тапсырма «Менің мектебім» тақырыбына эссе жазу

Кері байланыс Оқушыларға стикерлер беріледі ойды жалғастыру үшін Мысалы I like my school....... I like……
I want to see…
I order..
I dislike…..
Сынып оқушылары қолындарындағы атаулары бойынша топтасады.

Сынып оқушылары үй тапсырмаларына жауап береді.

Оқушылар тірек сызбалармен жұмыстанады және өз і оқып жатқан мектептің жүйесімен салыстырады

Берілген сөздердің аудармасын табады

Жаттығуды жұптасып орындайды

Жаттығуды жұптасып орындайды.

Жұптасып топта жұмыстанады

Оқушылар топта жұмыстанады

Оқушылар өз ойларын ортаға салады

Тапсырманы топта орындайды

Стикерлерге оқушылар бүгінгі сабақ туралы өз ойларын жаза отырып, мұғалімнен өздері үшін қиын болған немесе түсінбеген жаттығулары болса сол туралы көмек сұрайды. Сынып оқушыларын топқа бөледі

Үй тапсырмасын тексереді.

Мұғалім бағыт-бағдар беріп отырады.Оқушылардың жауабын тыңдайды.

Оқушыларға өз беттерімен жұмыстануға жағдай жасайды

Оқушылардың бүгінгі өткізілген сабақ туралы ойларын біледі, ұсыныстарын қатерге алады

Критериалды бағалау
Үй тапсырмасы бойынша 6 сұраққа да толық жауап бере алады-3 балл
Үй тапсырмасы бойынша 5-4 сұраққа жауап берсе-2 балл
Үй тапсырмасы бойынша 3 сұраққа жауап берсе-1 балл

Формативті бағалау
- түсіндім

- толық түсінбедім

- мүлдем түсінген жоқпын
Критериалды бағалау
Сөздердің аудармасын толықтай тауып, қатесіз оқи алады -3 балл
Сөздердің аудармасын табады, бірақ қате оқиды-2 балл
Сөздердің аудармасын толық таба алмайды, қатесіз оқиды-1 балл

Критериалды бағалау
Оқушы берілген сөйлемдерді толық аударады-3 балл
Оқушы берілген сөйлемдерді толық аудара алмайды-2 балл
Оқушылар берілген сөйлемдерді аудара алмайды-1 балл

Критериалды бағалау
Предлогтарды дұрыс қолдана алады-3 балл
Предлогтарды толық қолдана алмайды-2 балл
Предлогтарды мүлдем қолдана алмайды-1 балл

Критериалды бағалау
Сөздерді орындарына дұрыс қоя алады-3 балл
Сөздерді орындарына қоюда қателеседі-2 балл
Сөздерді орындарына қоюда қиналады-1 балл

Формативті бағалау
Бағдаршам көздері арқылы
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.