.
.
Cабақтың тақырыбы: Unit 7. Step 1. My flat. Unit 7. Step 1. My flat.
Сабақ жоспары | Предметы | Ағылшын тілінен ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 1441 | Размер: | Автор: ТәрбиеСабақтың мақсаты:
1. “My Flat” тақырыбы бойынша “there is, there are” құрылымын қолданып, оқушыларды бөлменің түрлерімен және ішіндегі заттарымен таныстыру.
2. Жаттығу орындау арқылы сөздерді қолданып оқушыларды сөйлеуге және сұраққа жауап беруге дағдыландыру. Сөз байлығын дамыту.
3. Әрбір оқушыны өз бөлмесін таза, ретті, ұқыпты ұстауға үйрету.
Сабақтың түрі: Жаңа сабақ түсіндіру.
Сабақтың әдісі: Интерактивті тақтамен сабақ өту.
Көрнекіліктер: бөлмелер, және жиһаздар суреттері.
Сабақ барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі
- Hello, children!
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
- What day is it today?
- What date is it today?
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау. Review steps 1-5.
1. Is there a swimming pool? Yes, there is.
2. How many boys and girls are there in your class?
3. Do you help in the house? Yes, I do. I often help my mother.
4. Do you want some Pepsy? Yes, please. I love Pepsy.
5. He is Russian. He is Kazakh.
ІІІ. Жаңа сабақ түсіндіру. “My flat. This is Omar’s flat”
1. New words:
a corridor – коридор
a bedroom - ұйықтайтын бөлме
a living-room - қонақ бөлме
a study - оқу, жұмыс бөлмесі
a dining room - ас ішетін бөлме
a bathroom - жуынатын бөлме
a toilet - туалет, киім-кешек
2. Look at the picture. Write names of the rooms:
a) a living room
b) a bedroom
c) a bathroom
d) a study
e) a dining-room
Жаңа сөздерді бекіту:
TABLE, SOFA, ARMCHAIR, CARPET, CLOCK, BOOK, PLANT, PICTURE, BED, LAMP, TOILET TABLE, FIRE.
3. Write all the rooms of your house.
4. Үй ішіндегі жиһаз заттардың дыбысталуын үйрету.
a sofa – sofas
an armchair – armchairs
a window – windows
a clock – clocks
a book – books
a table – tables
a carpet – carpets
a plant – plants
a door – doors
a chair – chairs
a lamp – lamps
a calendar – calendars
a picture – pictures
a fire – fire
a toilet-table
Зат есімнің көпше түрі –s, -es жалғаулығы арқылы жасалады. Олар [s], [iz], [z] деп оқылады.
5. Жаттығумен жұмыс –
a) ex: 6 read.
This is a living room. There is a sofa in the living room. There are two armchairs in the living room.
b) Ex: 8.
- Is there a table in the living room?
- Yes, there is.
- Is there a clock?
- No, there isn’t.
- Are there armchairs?
- Yes, there are.
- Are there books on the table?
- No, there aren’t.
ІҮ. Сабақты қорытындылау – 1. ex: 9, 10.
TV-set TV-set
Sofa sofa
Armchair armchair
Table table
Sofa sofa
2.Кроссвордты шеш:
T V - S E T K T
A T S M J B E E
B U R O Q P L D
L - A B R S C H
E V W A X O I G
P Y C Z A F A F
A R M C H A I R
Ү. Оқушылардың білімін бағалау.
ҮІ. Үйге тапсырма – ex: 11, 12. р. 107.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.