.
.
Қызылорда облысы,Қармақшы ауданы, А.Жанпейісов атындағы №105 орта мектептің география пәнінің мұғалімі Джубанова Н “Мұхиттар”
Сабақ жоспары | Предметы | Географиядан ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 1686 | Размер: | Автор: muniraПәні: Жаратылыстану. Сыныбы: 5 “Б”
Тақырыбы: § 21 “Мұхиттар”
Мақсаты:
Білімділік: Дүние жүзілік мұхит сулары жайлы алған білімдерін толықтыру, пәнге деген қызығушылығын арттыру.
Дамытушылық: Сын тұрғысынан ойлауды дамыту, таным белсенділігін,пәнге деген қызығушылығын арттыру, өз бетінше ізденіп, шығармашылық ойлауын дамыту.
Тәрбиелік: Оқушыларға жан-жақты білім бере отырып,өз ойын ашық айтуға, үйрету.
Сабақтың көрнекілігі: Дербес комьпютер,интерактивтік тақта
I.Ұйымдастыру кезеңі:
а)Оқушылармен сәлемдесу,түгелдеу.
б)Оқушы зейінің сабаққа аудару.
II.Үйтапсырмасын сұрау.
§20 Су ерекше қайталанбас зат
III.Үйтапсырмасын бекіту
Сұрақ-жауап әдісі
1.Адам денесінде қанша пайыз су бар?
2.Ал,өсімдіктердің бойында қанша пайыз су бар?
3.Судың ерекше құрамы мен қасиетін ата?
4.Күн бағыс бір жазда қанша литр су ішеді?
5.Алма ағашы бір күнде қанша су қажет етеді?
IY.Жаңа сабақ
§21 Мұхиттар.
Y. Жаңа сабақты бекіту.
«Ең ерекше»
Өзіндік ерекшелігі Мұхиттың аты
Ең үлкен
Ең суық
Ең жылы
Ең ұзын
Ең кіші
Ең тұзды
Ең терең
Ең мұздысы
Ең аралы көп
Балық аулау кәсіпшілігі ең жоғары
YI.Оқушыларды бағалау
YII.Үйгетапсырма беру.
§21 Мұхиттар Кескін картаға мұхиттарды тауып,олардың аттарын жазу.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.