.
.
Сабақтың тақырыбы: Мультимедиаларды қолданбаларда пайдалану.
Сабақ жоспары | Предметы | Информатикадан ашық сабақтар Загрузок: 0 | Просмотров: 1351 | Размер: | Автор: Нартай4540ІІ. Сабақтың мақсаты:
А) Білімділігі: білімділікке, сауаттылыққа, ойлау ұшқырлығын дамыту
ә) Тәрбиелігі: икемділік қасиетімен шабытты болуға қалыптастыру
б) Дамытушылығы: оқушылардың ойлау қабілетімен қызығушылығын арттыру
ІІІ. Сабақтың түрі: Аралас сабақ
IV. Сабақтың көрнекілігі: компьютерлер, топтамалар, тест сұрақтары т.б.
V. Оқыту әдістері: сөздік, көрнекі, практикалық
VІ. Оқыту формалары: жеке, топтық және ұжымдық
VІІ. Пайдаланылған әдебиеттер: Н.Ермеков, М.Ермеков, С.Ноғайбаланова Информатика 10 сынып оқулығы, Балапанов Информатикадан 30 сабақ, Информатика негіздері журналы. Информатика негіздері журналы. О.Камардинов Bisual Basic ортасы, Ж.Динисламов Bisual Basic ортасы.
VІІІ. Сабақтың барысы:
а) ұйымдастыру
ә) сабақ сұрау
б) жаңа сабақ
в) бекіту
г) үйге тапсырма
д) үйге тапсырма
е) қорытынды
Жаңа сабақ
Бұл жолы мультимедиа-файлдарды ойнату үшін ең жиі қолданылатын ММControl басқару элементін қарастырайық. Оның көмегімен дыбыстық пішімдердің кез-келген файлдарын таңдауға, бейне роликтерді қарауға, тіпті СД-да бейне фильмдер көруге болады. ММControl пішінде кәдімгі магнитафонның басқару панелі сияқты көрінеді. Сондықтан оның көмегімен аудио, бейне ойнатқыштың компьютерлік моделін жасау оп-оңай. Бірақ құрылғыны бағдарламаның өзі басқаруы үшін бұл элементті көбіне жасыру қажеттілігі туындайды. Сондай-ақ бағдарламада Прогресс индикаторы және ойнатылып жатқан файлда ағымдағы позицияны көрсетеді. Индикатор мәні таймер оқиғасы бойынша әр жарты секунд сайын жаңартылып отырады.
ІХ. Үйге тапсырма
Мультимедиаларды қолданбаларда пайдалану.
Х. Сабақты қорытындылау
Жаңа материалды пысықтау, оқушылардың меңгерген білімдерін талдау, бағалау.
ХІ. Бағалау.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.