.
.
Пән: қазақ тілі Күні: 20.02.2014-11 «В» Қалта телефоны туралы ақпарат-жарнамалар
Сабақ жоспары | Предметы | Қазақ тілінен ашық сабақтар Загрузок: 256 | Просмотров: 1841 | Размер: 13.1 Kb | Автор: ТәрбиеСабақтың тақырыбы Қалта телефоны туралы ақпарат-жарнамалар
Мақсаты
Қалта телефонына байланысты ақпарат-жарнамалар туралы сұхбаттасып, телефондарды жарнамалауда өз ойларын дәлелді жеткізе білуге, алынған білімді өмірмен байланыстыра білуге үйрену.
Күтілетін нәтижелер
А) Қалта телефонына байланысты ақпарат-жарнамалар туралы сұхбаттасады.
В) Телефондарды жарнамалауда өз ойларын дәлелді жеткізеді.
С) Тақырыпты өмірмен байланыстырып қорытынды жасайды.
Керекті жабдықтар Ресурс парақтары, жұмыс дәптері, флипчарт, стикер, АКТ.
Сабақ барысы:
Сабақ кезеңдері Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Кіріспе
1.Амандасу, түгелдеу.Психологиялық тренинг. «Мадақтау»
2.Нокиа, айфон, самсунг телефон маркалары бойынша топқа бөлу.
3.Үй тапсырмасын сауалнама жүргізу арқылы сұрау.
Сауалнама
1. Ұялы телефоннан шығатын сәулелер адам денсаулығына зиянды деп ойлайсыз ба?
Иә
Жоқ
Білмеймін
2. Сіз ұялы телефон таңдағанда төмендегі көрсетілген қасиеттердің қайсысы маңызды деп есептейсіз?
Құны
Төзімділігі
Қызмет түрлері
Өндіруші танымалдығы
3. Сіз ұялы телефоныңыздың SAR-ын білесіз бе?
Иә
Жоқ
Білмеймін
4. Ұялы телефонмен хабарласудың қай түрін жиі пайдаланасыз?
Сөйлесуді
SMS арқылы байланысуды
5. Ұялы телефонмен орта есеппен
(1 хабарласуға) қанша уақыт сөйлесесіз?
10-45 сек
5-10 минут
15 минуттан артық
6. Үйде болсаңыз қай телефонды қолдануға тырысасыз?
Үй телефонын
Ұялы телефонды
7. Ұялы телефон қандай ауруларға душар етуі ықтимал?
8. Ұялы телефон қандай дене мүшелеріне зиянды әсер етеді?
9. Ұялы телефонның зияндылығын қалай білуге болады?
10.Ұялы телефон қазіргі заманда адамның ең бірінші қажеттілігі дегенге сенесіз бе? Оқу құралдарын алып сабаққа әзірленеді. Бір-бірлеріне сыртқы пішіні, адами қасиеттері, сабақ үлгерімі т.б. тек жағымды, жақсы жақтарын айтып мақтайды.
Үш топқа бөлінеді.
Сұрақтарға жауап береді.
Тұсаукесер
Телефонды жарнамалайтын видео көрсету арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашу. Мұғалімнің сұрағына жауап береді.
Негізгі бөлім
Топтық жұмыс.
1-тапсырма. Постер қорғау.
Әр топ қай телефон маркасына байланысты топқа бөлінді, соған байланысты қалта телефонын жарнамалайды.
2-тапсырма.Сөйлемдерге синткаксистік талдау жасау.
1. Ұялы телефонды қажеттілікке қарай пайдалану керек.
2. Жасөспірімдер мен балаларға ұялы телефон пайдалану мәдениетін үйреткен жөн.
3. Ұялы телефонмен қысқа сөйлесуге үйрену керек.
Деңгейлік тапсырмалар
А) Сөйлесу сөзіне фонетикалық талдау.
В) Сөз құрамына талдау. Сөйлесуді, қызметіне, алмастыруға.
С) Сөйлемдерді аяқтаңдар.
Найзағай ойнауы, күн күркіреуі кезінде ұялы телефонды пайдаланбау керек, . . .
9.Ұялы телефонды автомобильде қолданбаған дұрыс, . . .
Топтастасып постер дайындап, қорғайды. 2 жұлдыз, 1 тілек айтады.
Топта жеке орындап, бір-бірін тексереді.
Жеке орындайды.
Қортынды
1-топ 2-топқа жауабы «иә» және «жоқ» болатын 2 сұрақ, 2-топ 3-топқа жауабы сан есім болатын 2 сұрақ, 3-топ 1-топқа жауабы нақты деректер болатын 2 сұрақ қою. Жұптасып сұрақ дайындап, жауаптарын айтады.
Үйге тапсырма 1.4-тапсырма 92 бет.
«Менің қиялымдағы телефон» тақырыбында әңгіме дайындау. Оқушылар күнделіктеріне үй тапсырмасын жазады.
Бағалау
Бағдаршам
Кері байланыс. Кері байланыс парағын толтырады.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.