Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Қайталау сабағы -

Қайталау сабағы

Сабақ жоспары | Документы | Қосымша сабақ жоспары Загрузок: 0 | Просмотров: 2185 | Размер: | Автор: гость
. Шаисмаилова Гулбахор,
№12 Т. Рүстемов атындағы мектеп-гимназия бастауыш сынып мұғалімі
ОҚО, Сайрам ауданы
Сабақтың тақырыбы: Қайталау сабағы

Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Оқушылардың оқу қабілеттерін, білім, таным ерекшелігін арттыру, математикалық амалдарды меңгерту, қайталау пысықтау.
Дамытушылығы: Есте сақтау қабілетін, ой-өрісін, жан-жақты ойлау, сөйлеу, көру, қиялдау қабілеттерін дамыту.
Тәрбиелілік: Оқушыларды өз елін, жерін сүюге, табиғатты қорғауға, өсек, өтірік, мақтаншақ қасиеттен аулақ болуға тәрбиелеу.
Сабақтың әдісі: сұрақ-жауап, түсіндіру сипаттау, қайталау.
Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта, суреттер, тест тапсырмасы, кеспе қағаздар, дидактикалық ойындар.
Пәнаралық байланыс: ана тілі, дүниетану, валеология.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі.
а) Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу.
ә) өткен сабақты сұрақ-жауап арқылы пысықтау.
б) Үй тапсырмасын тексеру.
Сергіту сәті.
Екі деген атым бар,
Екі бірден мен дайын,
Екі көз, екі құлақ
Екі қол, екі аяқ.
Жаңа сабақ баяндамасы:
Есеп.
Әуежайда 6 ұшақ бар, ал тікұшақтың одан 4-еуі артық. Әуежайда қанша тікұшақ бар?
Әуежайда 10 тікұшақ бар, ал ұшақтың одан 4-еуі кем. Әуежайда неше ұшақ бар?

Өрнектерді салыстыр .
6-2*3 6+2*8
8-3*5 4+5*9
9-4*4 6+3*9
8-5*2 3+4*6
7-2*5 6+4*9
7-4*3 2+5*4

Логикалық жаттығулар.
Үш бұрышта үш мысық отыр. Әр мысыққа қарама-қарсы екі мысықтан отыр. Мысықтар нешеу.


Екі адам 5 сағат жол жүрді. Олардың әрқайсысы қанша сағат жол жүрді.

Әр суреттен артық затты тап.



Мысалдарды шығар.
10-5+4 9+1-3
8-6+2 7+0-4
6-4+1 5+8-2

Сабақты тест жұмысымен қорытындылау.

Бағалау.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.