Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Алтын сөз.Н.Айтов. -

Алтын сөз.Н.Айтов.

Сабақ жоспары | Документы | Қосымша сабақ жоспары Загрузок: 0 | Просмотров: 1543 | Размер: | Автор: гость
. Сабақтың тақырыбы Алтын сөз.Н.Айтов.
Мақсаты Оқушыларды өлең мазмұнымен таныстыра отырып, батаның түрлері, оның қай кезде айтылатыны жөніндегі түсінігін кеңейту; сөздік қорын байыту, үйренген сөз тіркестерін өз тілінде қолдана білуге басшылық жасау; өзінің ана тілін құрметтеуге, әр сөздің мағынасын түсініп,қадірлеуге тәрбиелеу.
Ұлағатты сөздерді, батаның қасиеттерін білу.
Жұмыс нәтижесі Оқушылар климат қалыптастырушы факторлар арқылы жергілікті жердің климатын анықтайды, АКТ-ны пайдалана біледі, топпен жұмыс жасап үйренеді, өзін-өзі бағалай біледі, өзгенің пікірін тыңдап, қолдау көрсетеді.
Сілтеме Оқулық: 4-сынып, «Ана тілі»Алматы ,,Атамұра,2011 жыл

Қолданылатын әдіс-тәсілдері АКТ-ны қолдану, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, СТО,сөзжұмбақ,даналық ағашы
Ресурстар Постер, түсті қалам, маркер, кестелер, үлгі сызбалар
Сабақтың өтілетін уақыты 45 минут
Сабақ жоспары 1. Ұйымдастыру кезеңі: топқа бөлу, мақсат қою.
2. Сабақ барысы:
3. Рефлекция
4. Үйге тапсырма
Үйге тапсырма

Бата түрлерін жаттау

Ойлауды
Блум бойын
ша жіктеу Мақсат Тапсырма түрі.
Түрткілер. Нәтиже Бағалау
Критерий
Лер дескриптор Ұпай Жиынтық баға
Білу Үй тапсырмасын сұрау,суреттерінтексеріп, біліміндерін анықтау «Жыл мезгілдері» мәтіні бойынша оқып, білімін анықтау. Сабаққа деген қызығушылы
ғы оянып, белсенділігі артады. Білім көлемін зерделеу
Дұрыс сұрақ
Нақты жауап 3
Дұрыс сұрақ
Нақты емес жауап 2
Сұрақта , жауапта нақты емес. 1
Түсіну Оқулықпен жұмыс Топтық жұмыс, «Ойлан,тап» оқыта үйрету ойыны арқылы сөзжұмбақ шешеді. Түпнұсқасына сәйкес келетін сөздерді көп жазып, басты идеясын табу. Түйінді сөздерді түпнұсқамен сәйкестендіру. Түйінді сөздер сәйкес келсе. 3
Түйінді сөздер аз сәйкес келсе. 2
Мүлдем сәйкес келмесе. 1
Қолдану Тақырып қа сәйкес тапсырма орындау дағдысын қалыптас тыру. Постер жасау:
Батаның түрлері

СЕРГІТУ СӘТІ: бейне жазба бойынша
Алған білімін тәжірибеде қолдана
алады. Іс-тәжірибе жасау дағды сын қалыптасты
ру Қалыптасқан 3
Толық емес 2
Қиын 1
Талдау Батаның алуан түрлілігі мен қасиетін анықтау. АКТ-ны пайдаланып дәлелдерді талдау Салыстыру, анықтау Пікір талас
қа түсу диалог құрып,қоры тынды жасай
ды 3
тек диалог құрайды 2
жұмысқа қатыспайды 1

Жинақтау
«Бата» тақырыбы бата құрастыру

Тақырыпқа қатысты өз тұжырымын жасату.

Қажетті лігін салыстыра нақты лайды.

Жағдаяттан шыға білу құзыреті

Толық шықты

3
Қиналды 2
Шыға алмады 1
Бағалау Танымдық ой-өрісін дамыту «Даналық ағашын » толтыру Ойланып шешім қабыл -дайды, ізденеді. Алған білімінің өзі үшін құндылығын бағалау Материалдың қажеттілігін айқындай алады 3
Жасалған қортындының жарамдылығын бағалай біледі. 2
Жалпыға ортақ ой 1

Өзін-өзі бағалау парағы
аты сурет салу сөзжұмбақ бата түрлері АҚТ-мен жұмыс Құрастыру Ой-толғау Қорытынды баға
Аманғали Алтын
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.