Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Бақша ағаштары -

Бақша ағаштары

Сабақ жоспары | Документы | Қосымша сабақ жоспары Загрузок: 0 | Просмотров: 2135 | Размер: | Автор: гость
. Бекітемін:
Мектеп директоры Н.Байбеков

Пәні: Әдебиеттік оқу. Сыныбы: 2“И”
Күні: 30.01.2014ж
Орындаған: Шагманова.М

Сабақтың тақырыбы: Бақша ағаштары Сабақтың мақсаты: Тақырыптың тәрбиелік мәнін ұғындыру, жақсы қасиеттерді оқушы бойына дарыту, әдептіікке, адамгершілікке тәрбиелеу. Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер: Топтық жұмыс, сұрақ жауап, ойын түрлері. Модульдердің кіріктірілуі: Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, АКТ-ны пайдалану, Оқытуды басқару, және көшбасшылық. Оқып үйренудің нәтижесі: әдептілік, адамгершілік қасиеттерін бойларына сіңіреді. Үйрену мақсатына бағаны қоса бағалау: Топтық бағалау. Барлығын қосқанда: Оқушының білімін ескере отырып, жиынтық бағалау.
Негізгі дерек көздер: энциклопедия,оқулықтар
Ресурстар: слайд,суреттер, маркер, плакат
Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Уақыты Ресурс
1. Ұйымдастыру кезеңі.
Сәлемдесу. Оқу құралын түгелдеу.
Психологиялық кезең
2.“Қарлы кесек” ойыны
3. Үй тапсырмасын сұрау
Шығарманы оқыту.
4.Үй тапсырмасын пысықтау:
1. сұрақ: Өлеңдегі ата қандай?
2.Сенің атаң бар ма?
3.Үлкенді құрметтеу дегенді қалай түсінесің?
4- сұрақ Әдептілікті адам кімдерден үйренеді?
Топ атын қою. Жемістер, ағаштар. Сергіту сәті.
Жаңа сабақ. Бақша ағаштары.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялайды. Кітаппен жұмыс жасату. Ы. Алтынсарин туралы қосымша мәлімет береді. Ы. Алтынсарин кім?
Оның қандай шығармаларын оқыдық.
Мәтінді екі топқа бөліп оқыту.
Түсінік беріп өту
Әдептілік туралы әңгімелеу.
Сөздікпен жұмыс.
Глоссари әбірет тәлім тәрбие, үлгі түсіндіру. Ақыл-ауыздан,
Мерей-көзден.
Шығармашылық жұмыс жасату.

Ес картасын жасату.

Қорытынды:

Бағалау. Сәлемдеседі, оқу құралын түгелдейді. Бір-біріне тілек жазып умаждап лақтырады. Оқиды. Сұрақтарға жауап береді.
Ұяшықтарды таңдап, сұраққа жауап береді.
Оқушылар сұраққа жауап береді, түсінеді. Ата туралы білімдерін пысықтайды.
Топтасады.

Әр оқушы тұрып өз атының бас әрпінен басталатын сөз тауып айтады.
Ы. Алтынсарин туралы білгендерін айтады.
“Кел балалар оқылық”
Өлеңін еске түсіреді.
Ақын, жазушы Бәрінен де жақсы, кел балалар оқылық. Өзен Әке мен бала. Т.б.
Екі топ оқып шығып көрініс қояды.
Дәптерге жазады.
Мақал мазмұнын түсінеді.

“Жалғасын тап” ойынын ойнайды.
Мақалды жалғастырады. Оқушылар алған білімдерін ес картаға салады. Жұмысын қорғап шығады.Өзін өзі бағалау. 5-минут
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.