.
.
Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Кіндікті ауылы Беткі ағыстар, мұхиттағы тіршілік
Сабақ жоспары | Документы | Қосымша сабақ жоспары Загрузок: 0 | Просмотров: 1283 | Размер: | Автор: гостьҒани Мұратбаев атындағы орта мектебінің география пәнінің 2-санатты, ІІІ деңгейлі сертификатталған мұғалімі
Берденова Мейрамгуль Темирсериковна
География пәнінен қысқа мерзімді жоспар
Пән мұғалімі: Берденова М.Т
Сабақтың тақырыбы Беткі ағыстар, мұхиттағы тіршілік
Түрі, типі Зерттеу сабағы, жаңа сабақты меңгерту
Сілтеме Бағдарлама, интернет ресурстары, оқулық
Жалпы мақсаты Жаңа сабақ бойынша білімдерін кеңейту, жаңғырту
Оқыту нәтижелері Тақырыпты топпен жасау арқылы меңгереді, карталар бойынша сипаттама бере алады
Сабақтың негізгі идеясы Оқушыларға ребус арқылы ой тасталады.Олар ойланып шешімін табады.ЖИГСО, концепцуалды кесте, венн диаграммасы арқылы жаңа сабақта топтық тапсырмалар беріліп, өздерінің атқарған жұмыстарына жауапкершілікпен өзара қарауларына ықпал ету
Сабақтың көрнекілігі Электронды оқулық, интернет қорлары, бағдарлама, карта
Сабақтың өту барысы Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардың іс-әрекеті Уақыт
Ұйымдастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару, бағалау парағын тарату, сабаққа психологиялық ахуал орнату, топ ережесімен таныстыру, оқушыларға сергіту сәтін ұйымдастыру Сабаққа қажетті құрал жабдықтарын әзірлеу, смайликтер бойынша топқа бөлініп отыру 2мин
Сабақтың мақсатымен танысу Сабақтың тақырыбымен таныстыру.Сабақтың мақсатын айқындау, оқушыларғы таныстыру. Сабақтың мақсаты туралы пікірлерін айтады 1мин
Бағалау критерийлерімен танысу Топқа алдын-ала таратылып қойған бағалау парағы беріледі.берілген тапсырмалар бойынша топ өзін-өзі бағалау, өзара бағалау, суммативті бағалау Бағалау критерийлерімен танысады 1мин
Қызығушылықты ояту «Миға шабуыл» стратегиясы арқылы ребус беріледі.Сол бойынша жаңа тақырыптың аты шығады. Сынып болып құнды пікірлерді ортаға салады, талқылайды
3мин
Мағынаны ажырату кезеңі Берілген тақырып бойынша мәтінді оқып негізін таба білуге бағыттайды, ЖИГСО әдісін пайдаланып оқушыларға бірін-бірі оқытуды ұсынады, қосымша материалдар береді.Сергіту сәтін ұйымдастырады. Мәтінді оқып танысады, негізін табуға тырысады, ЖИГСО әдісі бойынша бір-біріне түсіндіреді, бірін-бірі толықтырады. 10мин
Негізгі идеяны ашу Сабақтың барысында негізгі идеяны ашу үшін оқушыларға бағыт беру, түрткі болу, жаңа тақырыпты талдауға, ой қорытуға, толықтыруға,нәтижеге жетуге жетелеу Сабақ барысында негізгі идеяны ашу үшін жаңа тақырыпты талдайды,ой қорытады, нәтижеге бағыттайды. 5мин
Ой-толғаныс кезеңі Венн диаграммасын толтыру Жұмыс істеу кезінде беткі ағыстар, мұхиттағы тіршілік айырмашылығы мен ұқсастығын салыстыра алады,постер құрастырады. 5мин
Қорытындылау Шағын тест арқылы кері байланыс жасау Алған білімдерін нақты бағалау.Стикерлерге критерийлер бойынша ойларын жазу. 5мин
Бағалау Бағалау критерийлері бойынша жүзеге асады.Суммативті бағаны қояды. Бағалау өзара топтар,бірін-бірі және мұғалім тарапынан формативтік бағалау мен жиынтық бағалау арқылы жүргізіледі. 1мин
Үйге тапсырма Кескін картамен жұмыс, тақырып соңында берілген сұрақтармен тапсырмалараға жазбаша жауап жазып келу Оқушылар күнделіктеріне берілген тапсырманы азып алады 2мин
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.