.
.
______________________ Clothes
Сабақ жоспары | Документы | Қосымша сабақ жоспары Загрузок: 0 | Просмотров: 1914 | Размер: | Автор: гостьТобы: Ортаңғы топ
Білім саласы: Қатынас
Ұйымдастырылған оқу – іс әрекеті: Ағылшын
Тақырыбы: «Clothes»
Мақсаты: Балаларды «Clothes» тақырыбы бойынша жаңа лексикамен таныстыруды жалғастыру және тілдік қабілетті дамтыу.What do you wear?сұрағын қоя білуді орнықтыру және оған жауап I wear … деп жауап беру.{w},{h},{t},{ә} дыбыстарын айтуға жаттығу. Киімдерін ұқыпты ұстауға тәрбиелеу.
Жаңа сөздер: jeans, boots, high – boots, a hat, a skirt, a sweater.
Көрнекі құралдар: 2 шаршы, 2 қағаздан жасалған қуыршақ және киім.
Әрекет кезеңдері
Мұғалімнің әрекеті Балалардың әрекеті
Ынталандыру кезеңі
-Good morning children
Good morning, good morning
Good morning to you
Good morning, good morning, good morning
I`m glad to see you
Ұйымдастыру кезеңі
Мұғалім балаларға киімнің жаңа түрлерімен таныстырады. Jeans және sweater сөзі аударманы талап етпейді, себебі атауының өзі айтып тұр. [h] «a hat», «high – boots», [ә:] – «a skirt», [w] – «a sweater», [t] – «a skirt», «a hat» - сөздеріндегі дыбыстарға көңіл аудару.
Ойын: «Сен қандай киім киіп алдым?». Ортаға екі бала шақырылады, олар бір – біріне қарамай арқасын беріп тұрады.
1 бала: What do you wear?
2 бала: I wear a sweater, jeans, socks, boots.
Бұл уақытта 1-ші бала аталған киімдерді мольбертке шығарады. Кейін тағы екі бала шығарылады.
Сергіту сәті:
One, two, three on the tiptoes
One, two, three on the tiptoes
One, two, three turn around
Clap, clap, step aside Балалар сабаққа жақсы қатысады. Қуыршақтың үстіндегі киімдерді ағылшын тілінде атап үйренеді.
Балалар жаңа сөздерді бірнеше рет қайталайды.
Қуыршақтардың жауабын тыңдайды.
Балалар сұраққа жауап береді.
Балалар киімдермен қоса түстерді еске түсіреді.
Балалар ойынға қызығып қатысады.
Сергіту сәтін мұғалімнен кейін қайталап бірнеше рет жасады.
One, two, three on the tiptoes
One, two, three on the tiptoes
One, two, three turn around
Clap, clap, step aside
Рефлексивті – коррекциялаушы кезең
Сабақ соңында мұғалім киімдердің атауын тағы бір рет сұрап шықты. Балаларға ұқыпты болуға және киімдерін бүлдіруге болмайтынын түсіндірді.
Жарайсыңдар.Не үйрендіңдер? Сабақ сендерге ұнады ма?
The lesson is over good –bye A dress, a T – shirt, shorts, tights, shoes, socks
Киімдердің атауын ағылшын тілінде атап үйрендік. Сабақ бізге ұнады.
Good – bye, teacher
Күтілетін нәтиже:
Білуі тиіс: Балалар киім атауларын білуі тиіс.
Түсінеді: What do you wear?сұрағын қоя білуді және оған жауап I wear … деп жауап беруді.
Көрсете білуі: Ұқыпты, киімдерін таза ұстайтындықтарын көрсете білді.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.