.
.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары Менің сапарым
Сабақ жоспары | Документы | Қосымша сабақ жоспары Загрузок: 0 | Просмотров: 1803 | Размер: | Автор: гостьПән: Ана тілі
Сынып: 1 сынып
Сабақ тақырыбы:«Менің сапарым»
(Айтылым және тыңдалым) Мектеп: «Сартомар орта мектебі» КММ
Мұғалімнің аты- жөні: Кушкинбаева Г.С.
Оқу мақсаты: 1.1.6.2 Сөйлеу барысында сипаттау сөздерін қолдану
Табыс критерийлері: Барлық оқушылар орындай алады
• басқылырмен лайықты түрде сөйлесе алады;
• ым-ишараны қолданып, мәнерлеп сөйлеседі;
• пікірлерін жеткізе алады
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
• мәтінді мазмұндайды.
Кейбір оқушылар орындай алады:
• оқыған мәтіндегі оқиғалардың ретін анықтайды;
Алдыңғы оқу: • Оқушылар кейіпкерлерді айтай алады;
• Кейіпкердің іс-әрекетіне байланысты өз көзқарастарын жай сөйлеммен білдіре алады
Жоспар
Сабақ кезең
дері Жоспарланған жаттығу түрлері Ресурс
тар
Басы
3-5минут 1.Психологиялық дайындық.
Көңілді әуен ырғағымен шеңбер бойына тұрғызу
Ойын:«Көзіңмен амандас»(Ойын ережесі: Шеңбер бойымен орналасқан оқушылар әуен қосылған кезде бір-бірімен көзбен амандасып,сөйлеседі.Ыммен,көзінің қозғалысымен бір-бірінің қал-жағдайын сұрау керек. Екінші оқушы оған көзінің қозғалысымен жауап береді.)
2.Сабақ тақырыбымен таныстыру және мақсат қою.
• Саяхат туралы әңгімелесеміз;
• Саяхат туралы ән үйренеміз.
• Табыс критерийлерімен таныстыру (барлық оқушыға арналған) Ноутбук, баяу ырғақты
әуен
Ортасы
27-30 минут
3. Оқулықпен жұмыс
• Суреттегі кейіпкердің сөзін оқыту
• Жетелеуші сұрақтар:
-Суретте кім?
Ол қайда дем алды?
Демалысы қалай өтті?
Ол демалыстан қандай базарлық ала келді?
4.Кел,сөйлесейік!
(Тапсырмалар орындау)
1.Жұбыңмен сөйлес. Сөзіңді үлгіге қарап,құра.
Айтылуға міндетті ақпарат Қосымша ақпарат
1.Барған жерің туралы қысқаша мәлімет айт.
2.Көрген үш нәрсенің туралы әңгімеле.
3.Ол жерге қай мезгілде баруға болады? 1.Қай жерде тамақтануға болады?
2.Қайда орналастың?
2.Стикерлерге қосымша ақпарат жаз немесе шартты белгілер арқылы көрсет.
5.Сергіту сәті«Жолың болсын жолаушы!» әнінің сөзіне сәйкес қимылдар ойластыру
6. Тапсырма орындау
1.Мағынасы бірдей сөздерді тап, сәйкестендір
Берілген сөздер: кездесу, амандасу , қайтып келу,сапар,оралу,саяхат,қол алысу.
2. «Саяхат,сапар» сөздеріне анықтама ойла. Оқулық,
суреттер
Кесте
Стикер
Лер
Ноутбук,диск
карточкалар
Соңы
10-13 минут 7.Бекіту
1.Сапарға шығатын жолаушыға қандай тілектер айтылатынын болжау
2. Ән шырқайық!
«Жолың болсын жолаушы!»
8. Бағалау
-Бүгін сендер алдыларыңа қандай мақсат қойып едіңдер?
-Жеттіңдер ме?
-Бүгінгі сабағымызды қорытындылай келе:
-Мен өзімді мақтай аламын,себебі....
-Мен өз сыныптастарымды мақтай аламын,себебі...
-Мен бүгін бүгін өз ұстазымды мақтай аламын,себебі... Әннің мәтіні жазылған үлкен қағаздар
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.