.
.
Кембридж университеті бағдарламасы бойынша 4 сыныпқа арналған қысқа мерзімді жоспар Уақыт.Күн тәртібі
Сабақ жоспары | Предметы | Қазақ тілінен ашық сабақтар Загрузок: 281 | Просмотров: 3574 | Размер: 16.9 Kb | Автор: ТәрбиеПән мұғалімі: Ақжанова Ғ.Т.
Пәні:қазақ тілі сынып:4 «Б» күні:16.01.2014жыл
Тақырып Уақыт.Күн тәртібі
Мақсаты 1. Оқушыларға күн тәртібі туралы түсінік беру, фонетиканы пысықтау.
2. Оқушылардың ой-өрісін дамыту, ойын дұрыс жеткізе білуге дағдыландыру,топпен жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру.
3. Уақытты үнемдей білуге жетелеу, татулыққа,шыдамдылыққа баулу.
Кезеңдері Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті Бағалау Ресурстар
Ұйымдастыру
(5мин) Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі Сабақ алдында психологиялық тренингке қатысады Суреттер
бейнеролик
Қызығушылықты ояту
(3мин) Сөзжұмбақты шешу арқылы сабақтың тақырыбың анықтату. Өткенге шолу ретінде сөзжұмбақты шешіп,сабақтың тақырыбың анықтайды. Сөзжұмбақ жазылған парақша
Мағынаны тану (20 мин) Уақыт туралы
1/Шығармашылық топтық тапсырма./10мин/
І топ: Сағат суреті бойынша бірнеше сөйлем.
ІІ топ: Сағат суреті бойынша бір неше сөйлем.
2.Тақта алдында фонетикалық талдау.
1 топ-сағат,2 топ-мезгіл /10мин/ Түртіп алу әдісі бойынша саралап оқиды./диалог/
Тақырыптың мазмұнын аша отырып,постер қорғау.
Екі оқушы тақта алдында, қалғандары дәптерде жұмыс. Мадақтау
Смайликтер арқылы бағалау
Формативті баға Оқулық,
ватман, маркер
Сергіту сәті /3мин/ Компьтердің көмегімен «Қамажай» сергіту сәтін ұйымдастырады
Қоытындылау /7мин/ «Мен саған, сен маған» ойыны. Екі топ бір біріне сұрақ қою.
Рефлексия
(5 мин) 5 жол өлең стратегиясы
«Көңіл- күй гүл шоғы»
Оқушылар 5 жол өлең құрастырады.
Сабақ соңында оқушы өз көңілін гүл арқылы білдіреді
парақшалар
Бағалау Сабақ барысында жұмыс істегендеріне қарай баға беру. Суммативті баға беру.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.