Наставник - сайт Открытых уроков. Учителя Казахстана. Образование в Казахстане
.
.
Cандардың  жуық  мәндері. Сандарды дөңгелектеу -

Cандардың жуық мәндері. Сандарды дөңгелектеу

Сабақ жоспары | Предметы | Математикадан ашық сабақтар Загрузок: 313 | Просмотров: 2347 | Размер: 20.0 Kb | Автор:
. Мұғалімі Джайлауова Гульмира Есенболатовна
Сыныбы: 5 "а" Күні
Сабақтың тақырыбы
Cандардың жуық мәндері. Сандарды дөңгелектеу

Мақсаты

Cандардың жуық мәндерін және сандарды дөңгелектеу жолдарын меңгерту.
Күтілетін нәтижелер

А. Сандардың жуық мәндерін және оларды
дөңгелектеуді біледі.
В. Сандардың жуық мәндерін және оларды
дөңгелектеуге есептер шығарады.
С. Сандардың жуық мәндерін және оларды
дөңгелектеуді есептеу жолдарының баламалы жолымен шеше алады.
Табыс критерий
а) Сандардың жуық мәндерін және сандарды дөңгелектеуді білу.
в) Сандардың жуық мәндерін және сандарды дөңгелектеудің ережесіне сүйеніп есептер шығару.
с) Сандардың жуық мәндерін және сандарды дөңгелектеудің баламалы жолмен шеше алу.
Керекті жабдықтар

Оқулық, флипчарт, әдістемелік құрал, ресурс парақтары, бланкілер, маркер.

Тапсырмалар 2,3,4,5,6,7
Сабақ барысы:
Сабақ кезеңдері Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Кіріспе

8-минут
Оқушылармен амандасу.Топқа бөлу. геометриялық пішіндер технологиясы арқылы. (үшбұрыштар,төртбұрыштар, шеңбер,алты бұрыш)
Слайд арқылы үй тапсырмаларын тексеру.

АББҚ бар оқушыға бағдар картасын беру.

"Басбармақ" әдісі арқылы өзара бағалау
1.Мұғаліммен амандасады.
4 топқа бөлінеді.Оқу құралдарын дайындайды. Зейінді сабаққа аударады.
2.Оқушылар өткен тақырып бойынша өз ойларын сұрақтар мен есептердің жауаптарын толтырып ,2-3 оқушы ортаға шығып жауаптарын айтады.Қалған оқушылар

АББҚ бар оқушы бағдар картасымен жұмыстанады
"Басбармақ" әдісі арқылы өзара бағалайды.
Тұсаукесер

5-минут

Табыс критерийімен таныстыру
«Сұрақтарды ұстап ал!» әдісі
бойынша ой қозғау (сұрақтар қойылады)
1. Ондық бөлшек дегеніміз не?
2.Жай бөлшек дегеніміз?
3. Ондық бөлшектерді қалай қалай көбейтеміз?
4.Ондық бөлшекке мысал келтір.
5.Жай бөлшектін түрлеріне мысал келтір.

Қойылған сұрақтарға оқушылар өз ойларын айтады.
Негізгі бөлім

30-минут

"Ойлан, жұптас, бөліс" әдісі бойынша жаңа тақырыпты топтар өзара талқыға салып, постер қорғау.
" Екі жұлдыз,бір ұсыныс" әдісімен бағаланады.
Есептер беріледі А№ 1184, В№1195, С№1203
3.Оқушылар өз топтарымен жұмыстанады. Постерін қорғайды.
" Екі жұлдыз,бір ұсыныс" әдісімен өзара бағалайды.

Оқушылар есепетерді шығарады
Қорытынды

2-минут
Оқушылардың пікірлері "Крестик и ноликтер"әдісі арқылы сұралады, үй тапсырмасын беру.А № 1186,В№1196-1197,С№1204-1205
Кері байланыс . "3:2:1"
Сұрақтарға жауап береді.
Меңгерген тақырып бойынша өз ойларын 3:2:1 ресурстық парағына жазады.
Скачать методички (классные уроки) для учителей по разным предметам: история, литература, физика. Как провести урок с учеником, вам поможет грамотно составленный план урока. Занятия по математике, литературе, физике, информатике, химии, психологии.
.